Reklama

Bukmacherzy obstawiają, kiedy zakończy się przebudowa ulicy Święty Marcin

fot. PIM
fot. PIM

Mieszkańcy nie mogą się doczekać końca prac w centrum Poznania.

Remonty i wielkie inwestycje trwające od miesięcy męczą i nie dziwi fakt, że interesują się nimi nawet bukmacherzy. Eksperci największej firmy bukmacherskiej w Polsce, STS, przeanalizowali kiedy może się zakończyć przebudowa ulicy Święty Marcin. W lutym Poznańskie Inwestycje Miejskie zapewniały, że czynione są starania, by tramwaje wróciły na Święty Marcin w połowie 2023 roku, a cała inwestycja ma się zakończyć w III kwartale roku.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Co na to STS? - Według ekspertów STS najbardziej prawdopodobne jest, że budowa odcinka od ronda Kaponiera do Al. Marcinkowskiego zakończy się do końca października 2023 - podaje firma bukmacherska. - Kurs na takie zdarzenie wynosi 1.40, co oznacza, że za każde postawione 100 zł można wygrać 123 zł (po odjęciu 12% podatku od gier). Sporo, bo 352 zł mogą zyskać optymiści, którzy wierzą, że odcinek zostanie oddany do końca czerwca tego roku (kurs 4.00) - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
67.75 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro