Reklama
Reklama

Firma z Poznania jednym z najlepszych pracodawców na świecie

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Materiały prasowe
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Materiały prasowe

Grupa Żabka pierwszą polską organizacją z nagrodą Gallup Exceptional Workplace Award 2023.

Grupa Żabka znalazła się w top 25% najlepszych firm na świecie, którym udało się stworzyć jedno z najbardziej angażujących miejsc pracy, czego potwierdzeniem ma być otrzymana nagroda Gallup Exceptional Workplace Award 2023. Jednocześnie jest pierwszą polską organizacją z taką nagrodą.

"Rozwój firmy i ekspansja na dużą skalę jest niemożliwa bez zaangażowanych zespołów i silnych liderów, dlatego podnoszenie poziomu zaangażowania pracowników uznajemy za jeden z celów strategicznych Grupy Żabka. Kiedy w 2017 roku tworzyliśmy plan rozwoju firmy na kolejne lata, wiedzieliśmy, że kluczem do jego realizacji jest zbudowanie angażującej kultury organizacyjnej. Nasze działania przynoszą wymierne efekty, czego dowodem jest rozwój firmy w ciągu ostatnich lat. Dziś, otrzymując nagrodę Instytutu Gallupa, możemy również z dumą powiedzieć, że stworzyliśmy jedno z najbardziej angażujących miejsc pracy na świecie" - mówi Jolanta Bańczerowska, członkini zarządu, Obszar Strategii Personalnej Grupy Żabka.

Instytut Gallupa jest światowym i najstarszym instytutem badania opinii społecznej. Przyznanie nagrody poprzedza metaanaliza obejmująca dane dotyczące ponad 2 milionów pracowników zatrudnionych w 276 organizacjach z 54 branż i 96 krajów.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
6.29 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro