Reklama
Reklama

Ogromne tłumy na MTP. Trwają targi motoryzacyjne

fot. Maciej Kopiński
fot. Maciej Kopiński

Poznań Motor Show - to obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji.

Jak już informowaliśmy uczestnicy targów mogą zwiedzić aż 6 stref tematycznych - samochodową, motocyklową, super-cars, e-mobility, caravaningową oraz detailingu. Wyjątkową ekspozycję, zlokalizowaną w 9 pawilonach stworzyło łącznie ponad 100 marek i wystawców. Wszystko to uzupełniają liczne wydarzenia towarzyszące - pokazy motocyklowego stuntu i driftu, prelekcje, konkursy i spotkania z gwiazdami.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

"Wydarzenie odpowiada potrzebom zmieniającego się świata - z jednej strony nowości na targowych halach, z drugiej emocje, które dajemy poprzez możliwość przejechania się drift taxi, wypróbowania motocykli czy też podziwiania najlepszych na świecie stunterów oraz spotkania gwiazd motoryzacji znanych z telewizji i Internetu" - podkreślał Tomasz Kobierski, prezes Grupy MTP.

Na przekór wielu trudnościom, jakich doświadczyła w ostatnich latach branża targowa i motoryzacyjna, projekt w dalszym ciągu cieszy się ogromnym zainteresowaniem i wzbudza duże emocje. "Wobec wielu odwoływanych i przekładanych wydarzeń Poznań Motor Show staje się pozytywnym przykładem na to, że formuła wydarzeń motoryzacyjnych nie wyczerpała się" - mówi Łukasz Wołonkiewicz, dyrektor Poznań Motor Show. "Wierzymy, że tegoroczna edycja ostatecznie zakończy dyskusję nad przyszłością targów motoryzacyjnych i będzie mocnym fundamentem pod dalszy rozwój tego projektu" - dodaje.

Targi można zwiedzać jeszcze w sobotę to godziny 18:00 i w niedzielę od 10:00 do 18:00.

Jak już wcześniej informowaliśmy mocno korkują się też ulice w okolicach MTP. Pisaliśmy o tym tutaj.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
6℃
Poziom opadów:
4.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
0.44 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro