Reklama
Reklama

Organizator koncertu oszukał fanów? Już drugi raz odwołano koncert. Tym razem nie podano przyczyny

Zdjęcie ilustracyjne. | fot. SplitShire/pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne. | fot. SplitShire/pixabay.com

Do nietypowej sytuacji doszło do Gnieźnie. To tam miał odbyć się koncert zespołu "Raz, dwa trzy".

Już jesienią ubiegłego roku miał się odbyć koncert znanego zespołu, jednak odwołano go i nowy termin ustalono na 30 marca 2023 roku. Wszyscy posiadacze biletów na koncert, który miał odbyć się w ubiegłym roku otrzymali SMSy z informacją o przełożonym terminie koncertu.

Jak relacjonuje gniezno24.com, w czwartkowy wieczór przy holu Szkoły Pomnik zebrało się spore grono ludzi. Niestety, nie doczekali się oni przełożonego koncertu.

Organizatorem koncertu była agencja Scena Konesera. Nie wszyscy jednak wcześniej sprawdzili, że wokół tej firmy w ostatnich miesiącach narosły liczne kontrowersje, a niektórzy artyści zerwali z nią umowę - poinformował gnieźnieński portal. Okazało się, że umowę z agencją zerwali tacy artyści jak Andrzej Piaseczny, Michał Bajor czy właśnie zespół "Raz, dwa, trzy". Zespół ten wydał nawet oświadczenie w mediach społecznościowych w tej sprawie.

Fani zapłacili od 120 do 200 zł za bilet. Do podobnych sytuacji związanych z odwołaniem koncertów przez Scenę Konesera dochodziło w całej Polsce.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Tak ciepłego dnia w październiku nie było w Polsce od blisko 60 lat! Mamy rekord!
26℃
13℃
Poziom opadów:
7.1 mm
Wiatr do:
28 km
Stan powietrza
PM2.5
14.82 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro