Reklama
Reklama

Podejrzany o podwójne zabójstwo pod Międzychodem został zatrzymany. Marcin W. oddał się w ręce policji

fot. Wielkopolska Policja.
fot. Wielkopolska Policja.

Wracamy do sprawy podwójnego morderstwa.

Redakcja epoznan.pl informowała wczoraj na łamach portalu, że w środę w powiecie międzychodzkim podejrzany Marcin W. miał dopuścić się podwójnego zabójstwa.

Najpierw policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze w miejscowości Muchocin. W trakcie gaszenia ognia strażacy znaleźli zwłoki 22-letniego mężczyzny. Obrażenia na ciele wskazywały na zabójstwo. Sprawca prawdopodobnie podpalił mieszkanie, aby zatrzeć ślady. Policjanci ustalili, że 24-latek zabrał samochód należący do ofiary i uciekł z miejsca zdarzenia - informowała policja.

Ruszyła obława za podejrzanym o przestępstwo 24-letnim Marcinem W., policja wyznaczyła nawet 10 tysięcy złotych nagrody dla osoby, która pomoże w zatrzymaniu podejrzanego.

Wielkopolska Policja poinformowała w czwartek wieczorem, że 24-letni Marcin W. został zatrzymany o godzinie 20:00. Sam zgłosił się do komendy policji w Międzychodzie.

- Podczas poszukiwań skoncentrowanych w lesie nad Wartą, w miejscu znalezienia plecaka należącego do ściganego, grupa pościgowa otrzymała wiadomość, że podejrzany zgłosił się do komendy Policji w Międzychodzie - podaje Wielkopolska Policja.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
2℃
Poziom opadów:
4.4 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
11.23 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro