Reklama
Reklama

Ruszyły targi Poznań Motor Show

fot. LT
fot. LT

Dziesiątki samochodów i gwiazdy motosportu na targach MTP.

To najważniejsze takie wydarzenie w naszym kraju, które każdego roku przyciąga tysiące miłośników motoryzacji. W czwartek na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczął się Poznań Motor Show. W trakcie weekendowego wydarzenia będzie można spotkać m.in. Roberta Kubicę, Kajetana Kajetanowicza czy Kubę Przygońskiego. Swoją strefę ma tu najpopularniejszy kanał motoryzacyjny w Polsce - TVN Turbo. Będzie w niej można spotkać gwiazdy stacji - ekipę Automaniaka, a także m.in. Grzegorza Dudę, Przemka Szafrańskiego, Adama Klimka czy Dawida Andresa.

- Tegoroczna odsłona Poznań Motor Show, która tradycyjnie potrwa cztery dni zapowiada się niezwykle interesująco. Uczestnicy targów będą mogli zwiedzić aż 6 stref tematycznych - samochodową, motocyklową, super-cars, e-mobility, caravaningową oraz detailingu. Wyjątkową ekspozycję, zlokalizowaną w 9 pawilonach stworzy łącznie ponad 100 marek i wystawców. Wszystko to uzupełnią liczne wydarzenia towarzyszące - pokazy motocyklowego stuntu i driftu, prelekcje, konkursy i spotkania z gwiazdami - wyjaśniają organizatorzy.

Czwartek to pierwszy i tak zwany Media Day targów. Bilety kosztują w czwartek 150 złotych. Za wstęp w piątek trzeba będzie zapłacić 40 złotych, w sobotę 45 złotych, a w niedzielę 40 złotych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
12℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
14.02 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro