Reklama
Reklama

Poznańscy uczniowie będą mogli skorzystać z darmowych korepetycji. Są szczegóły

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Luisella Planeta z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Luisella Planeta z Pixabay

Wystarczy wziąć udział w projekcie.

"Korki w mieście" to oferta bezpłatnych korepetycji z różnych przedmiotów. Można z nich skorzystać stacjonarnie - w Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy ul. Ratajczaka 44 lub online

"Zajęcia prowadzi stała, 20-osobowa kadra, która składa się z doświadczonych pedagogów. Są wśród nich emerytowani oraz czynni nauczyciele, doświadczeni korepetytorzy po kursach pedagogicznych, studenci specjalizujący się w ramach konkretnego przedmiotu oraz zweryfikowani wolontariusze" - informują miejscy urzędnicy.

W korepetycjach mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych klas 4-8. Zapisać można się tutaj.

Na początek trzeba w nim wybrać sposób, w jaki odbywają się korepetycje: stacjonarnie lub online. Następnie należy zaznaczyć przedmiot, którego mają dotyczyć zajęcia oraz poziom nauczania - na przykład: "matematyka, klasa 5 szkoły podstawowej". Terminy są publikowane z tygodniowym wyprzedzeniem, w każdą sobotę o godzinie 10:00. Później wystarczy już tylko wybrać dostępną datę i godzinę i kliknąć "rezerwuj". "Pojawi się formularz kontaktowy, który trzeba wypełnić, m.in. podając adres mailowy. Na niego przyjdzie potwierdzenie rezerwacji, a godzinę przed zajęciami - link do nich" - dodają urzędnicy.

Liczy się kolejność zgłoszeń.

Projekt jest realizowany przez Fundację Instytut Rozwoju Aktywności Społecznych przy współudziale środków Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UMP oraz pomocy Poznańskiego Centrum Świadczeń - Centrum Inicjatyw Rodzinnych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
12.83 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro