Reklama

Awantura na dworcu. 32-latka uderzyła nastolatkę w twarz

fot. Straż Ochrony Kolei
fot. Straż Ochrony Kolei

16-latka zwróciła uwagę kobiecie, która załatwiała w miejscu publicznym potrzeby fizjologiczne.

O sytuacji informuje Straż Ochrony Kolei. Miała ona miejsce w ubiegły wtorek na dworcu w Gnieźnie. Natychmiast po zgłoszeniu na dworzec udali się funkcjonariusze.

"Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze SOK ujęli 32-letnią kobietę, która naruszyła nietykalność cielesną 16-latki. Ze względu na bardzo agresywne zachowanie ujętej, zastosowano środki przymusu bezpośredniego. Mundurowi ustalili, że 16-letnia mieszkanka Kłecka zwróciła grzecznie uwagę 32-latce, że w miejscu publicznym załatwiała swoje potrzeby fizjologiczne. Kobieta zrobiła się agresywna, zaczęła krzyczeć i obrażać nastolatkę, po czym uderzyła ją ręką w twarz. Osoba poszkodowana odmówiła udzielenia pomocy medycznej. O zajściu powiadomiono Policję" - relacjonują funkcjonariusze SOK.

Dalsze działania z mieszkanką Grodziska Mazowieckiego prowadzą policjanci.

"Za naruszenie nietykalności cielesnej grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienie wolności do roku, natomiast nieobyczajny wybryk zagrożony jest karą aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany" - podkreślają przedstawiciele SOK.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
24℃
13℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro