Reklama
Reklama

Staż dla programistów. Zdobądź pierwsze doświadczenie w branży IT jeszcze podczas studiów

W branży informatycznej nie same studia, a przede wszystkim doświadczenie decyduje o Twojej pozycji. Zdobądź pierwsze doświadczenia w pracy komercyjnej jeszcze podczas studiów. Do 31 maja masz szansę aplikować na jeden z najlepszych programów stażowych dla przyszłych programistów. IT.integro Career Starter to wakacyjny staż w IT skierowany do absolwentów lub studentów przynajmniej 3 roku kierunków informatycznych (np. informatyki, ekonometrii, zarządzania produkcją), którzy chcą się uczyć i są gotowi wejść na ścieżkę kariery programisty.

Wykorzystaj swoją szansę. Aby aplikować na staż IT Career Starter w Poznaniu, Warszawie, Krakowie lub Wrocławiu, wejdź na www.CareerStarter.pl

Czego nauczysz się na stażu IT?

W stażystach widzimy przyszłych specjalistów, którzy przez kolejne lata będą realizować projekty dla naszych klientów. Aby pokazać im, na czym polega praca programisty konsultanta ERP, przygotowaliśmy dla nich 3-tygodniowy program szkoleń. W tym czasie poznają system ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central, nauczą się programowania w języku AL., zgłębią podstawy procesów biznesowych i rachunkowości - a także przejdą szkolenie z autoprezentacji.

Od 24 lipca do 31 sierpnia stażyści będą się wdrażać w pierwsze zadania komercyjne w zespołach projektowych. Pod opieką przełożonych dostaną możliwość wykorzystania w praktyce wiedzy zdobytej podczas szkoleń i warsztatów. Na koniec stażu zaprezentują efekty swojej pracy i otrzymają ocenę od przełożonego. Jeśli wszystko się powiedzie, mają szansę na otrzymanie oferty przedłużenia współpracy i kontynuowania pracy w IT.integro. Dajemy możliwość pracy podczas studiów i elastycznego dopasowania harmonogramu.

Poza szkoleniami i wykonywaniem zadań stażyści będą mieli również okazję zintegrować się podczas wspólnych wyjść. Podczas tych dwóch miesięcy będzie ich wspierał opiekun stażu oraz buddy - osoba, która w poprzednich latach także brała udział w Career Starer.

Czy staż Career Starter to program dla Ciebie?

Nasz program stażowy jest skierowany do osób, które skończyły kierunki informatyczne lub wciąż studiują na 3, 4 lub 5 roku. Preferujemy studentów informatyki, ekonometrii, zarządzania produkcją lub kierunków pokrewnych. Istotna jest dla nas również Twoja umiejętność programowania - w dowolnym języku. Sprawdzimy ją podczas testu, który jest jednym z etapów rekrutacji. Wymagamy także umiejętności komunikacji w języku angielskim na poziomie min. B1 oraz dyspozycyjności 40h/tydz. w lipcu i sierpniu.

To jednak nie wszystko. Praca w IT.integro wymaga nie tylko umiejętności technicznych. Jeśli chcesz nie tylko kodować, ale też rozwijać się w różnych obszarach (m.in. biznesowym) i praca z ludźmi przynosi Ci satysfakcję, to Career Starter to zdecydowania staż dla Ciebie. Dowiedz się więcej o wymaganiach na stanowisko stażysty IT - programisty.

Ile zarabia stażysta IT?

Wszystkim stażystom Career Starter 2023 proponujemy stawkę - 26 zł/h, czyli ok. 4200 zł miesięcznie. Przyjmując Cię na staż IT, mamy nadzieję, że zostaniesz w IT.integro na dłużej. Stanowisko stażysty IT to dopiero pierwszy krok na ścieżce kariery, która pozwoli Ci zostać programistą konsultantem ERP.

Czym zajmuje się programista konsultant ERP?

IT.integro, jako Gold Microsoft Partner, wdraża system ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central oraz własne aplikacje w firmach z całego świata. Programiści konsultanci ERP biorą udział w diagnozowaniu potrzeb klientów, projektach wdrożeń oraz udzielaniu wsparcia po wdrożeniu. Ta rola wymaga umiejętności programowania, a także znajomości procesów biznesowych i rachunkowości, metodyk wdrażania ERP oraz pracy projektowej. Aby realizować te obowiązki, niezwykle istotne są umiejętności komunikacji, ponieważ konsultanci ERP pracują z klientami bezpośrednio.

Aż 70 pracowników IT.integro zaczynało od stażu Career Starter

Career Starter 2023 to już dziewiąta edycja tego programu. Dwa miesiące wakacyjnego stażu to dla Ciebie okazja do poznania świata systemów ERP, nauczenia się nowego języka programowania i doświadczenia pracy programisty konsultanta ERP.

Staż pozwoli Ci zdecydować, czy to dla Ciebie odpowiednia ścieżka kariery. Każdego roku wielu stażystów wybiera tę specjalizację, kontynuując z nami współpracę podczas studiów. Po edycji Career Starter 2022 do zespołu IT.integro dołączyło aż 25 osób.

O Career Starter 2023

Staż Career Starter 2023 odbędzie się od 3 lipca do 31 sierpnia w czterech miastach, gdzie na co dzień pracują projektowe i produktowe zespoły IT.integro, czyli w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Aby wziąć udział w stażu, sprawdź wymagania na stronie www.CareerStarter.pl i aplikuj do 31 maja.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest dziś kolejne ostrzeżenie IMGW!
27℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
5.67 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro