Reklama
Reklama

Ta licytacja wzbudziła spore zainteresowanie. Cena wywoławcza roweru miejskiego to 61,50 zł

fot. ZTM
fot. ZTM

Obecnie trwa analiza złożonych ofert.

Licytacja miejskich rowerów cieszyła się sporym zainteresowaniem i złożono łącznie aż 156 formularzy ofertowych. "Wszystkim osobom i firmom, które wzięły udział w licytacji 256 rowerów miejskich bardzo dziękujemy za zainteresowanie" - podkreśla Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM. "Przeważały oferty na rowery indywidualne, ale pojawiły się również dotyczące tylko pakietów. Obecnie trwa analiza i weryfikacja wszystkich złożonych ofert" - dodaje.

Rowery można było licytować w czterech pakietach po 50 sztuk (w cenie wywoławczej 2767,50 zł za 1 pakiet) lub pojedynczo - 56 sztuk (w cenie 61,50 zł za sztukę). Każdy licytujący mógł złożyć ofertę na jeden, dwa lub więcej rowerów i jednocześnie na pakiet. Decyduje najwyższa złożona oferta za dany pakiet czy rower.

"Obecnie trwa analiza i weryfikacja złożonych ofert. Każdy zwycięzca bezpośrednio otrzyma informację na podany przez siebie adres e-mail, zbiorczy komunikat zostanie także umieszczony na stronie ZTM w zakładce konkursy" - kończy rzecznik.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
46.79 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro