Reklama
Reklama

Samochód Straży Miejskiej zaparkowany na zakazie? "To teren prywatny firmy, która między innymi wykonuje naklejki"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Już tydzień temu Czytelnik epoznan.pl przesłał do redakcji zdjęcie samochodu Straży Miejskiej.

Wraz ze zdjęciem dodał opis sytuacji - Proszę o interwencję. Straż Miejska Miasta Poznania pilnuje obywateli, aby przestrzegali przepisów, a sama takowe łamie. W miejscu, gdzie jest zakaz parkowania, ul. Bałtycka, od kilku godzin dumnie "reklamują" jak łamać przepisy.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z rzecznikiem prasowym Straży Miejskiej Miasta Poznań Przemysławem Piweckim, który wyjaśnił sytuację - Jest to teren prywatny, na którym znajduje się kilka firm, między innymi agencja reklamowa Sim Art, która projektuje i wykonuje różnego rodzaju naklejki. Do Sim Artu oddajemy nasze radiowozy nowe i po naprawach blacharsko-lakierniczych, w celu oklejenia znakami firmowymi. I tak też było w tym przypadku. Samochód nasz jest oddany do naprawy i znajduje się na placu w/w firmy. Co do ewentualnego wykroczenia, to takowego nie było!! Jest to teren prywatny, ogrodzony, nie ma tam żadnej organizacji ruchu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
6℃
Poziom opadów:
4.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
0.41 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro