Reklama

Premiera serialu kręconego w Poznaniu. Widz zawiedziony, "nie wskazali stacji, w jakiej jest emitowany"

fot. Miasto Poznań/Facebook
fot. Miasto Poznań/Facebook

Chodzi o "Polowanie na ćmy".

Miasto Poznań umieściło w mediach społecznościowych komunikat o wyemitowaniu filmu, w którym sceny były kręcone między innymi na ul. Grobla w Poznaniu. Jednak jak podkreślił Czytelnik WTK, magistrat nie podał nazwy stacji telewizyjnej - Dodałem ironiczny komentarz na temat braku wskazania stacji telewizyjnej, na jakiej jest emitowany serial "Polowanie na ćmy", który był kręcony między innymi w Poznaniu. To świadome unikanie podania informacji, gdzie można zobaczyć film kręcony w Poznaniu zirytowało mnie - napisał do WTK Czytelnik i zasugerował, że może chodzić o to, iż Poznań nie chciał wymienić nazwy prorządowej telewizji.

Komunikat Miasta Poznań brzmi następująco - W minioną niedzielę na małym ekranie zadebiutował nowy serial fabularny pt. "Polowanie na Ćmy. Już w pierwszym odcinku możemy zobaczyć przepiękne ujęcia naszego miasta, w tym ul. Grobla oraz ul. Szewską. Serial został zrealizowany po części na ulicach Poznania we wrześniu 2021 roku we współpracy z Poznan Film Commission.

Serial, w którym widzowie mogą zobaczyć znajome im ulice Poznania jest emitowany przez TVP i można również obejrzeć go na stronie vod.tvp.pl


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro