Reklama
Reklama

Awantura w sklepie na Dębcu. Zatrzymano trzech mężczyzn

fot. KMP Poznań
fot. KMP Poznań

Podejrzanym grozi do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 13 marca. Policjanci zostali poinformowani o awanturze i kradzieży markowych perfum.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

"Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań - Wilda od razu ruszyli w rejon ulicy 28 Czerwca 1956 r. w Poznaniu. Informacje przekazane mundurowym wskazywały na to, że na terenie sklepu przebywają klienci, którzy mieli się awanturować i agresywnie zachowywać" - relacjonuje mł. asp. Marta Mróz z poznańskiej policji.

"Na miejscu, policjanci ustalili okoliczności i przebieg zdarzenia. Okazało się, że trzech mężczyzn dokonało kradzieży markowych perfum na kwotę kilkuset złotych. Dwóch z nich zabrało z półki towar, który następnie schowali pod kurtkę, a trzeci obserwował, czy nikt nie zauważy ich przestępczego działania" - dodaje.

Na przestępstwo natychmiast zareagował pracownik ochrony. Podejrzani do momentu przyjazdu policji zostali zatrzymani przez personel sklepu. Następnie mężczyźni zostali doprowadzeni do miejscowego komisariatu oraz przesłuchani. Usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
71.93 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro