Reklama
Reklama

Pacjent wyskoczył z okna poznańskiego szpitala

fot. Szpital Wojewódzki w Poznaniu / FB
fot. Szpital Wojewódzki w Poznaniu / FB

Od rana informują nas o tym Czytelnicy.

- Dziś w nocy z okna Szpitala Wojewódzkiego wyskoczył pacjent. Poniósł śmierć na miejscu - napisał do nas Adam. - Dzisiaj w nocy z 6 piętra wyskoczył pacjent w Szpitalu Wojewódzkim Juraszów - dodaje kolejny Czytelnik.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Marta Mróz z poznańskiej policji potwierdza, że zgłoszenie wpłynęło do służb przed północą. - Nie żyje 68-letni mężczyzna. Nie było to zdarzenie o charakterze kryminalnym - mówi.

Napisaliśmy maila do szpitala z prośbą o informacje na ten temat. - Wczoraj w godzinach późnowieczornych w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu doszło do tragicznego zdarzenia. Z okna łazienki na 6 piętrze wyskoczył 68-letni pacjent oddziału transplantologii. W wyniku doznanych obrażeń, mimo podjętej akcji ratowniczej, mężczyzna zmarł. Okoliczności tej dramatycznej sytuacji rozpoznają policja i prokuratura - wyjaśnia Konrad Napierała, rzecznik szpitala.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
16.14 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro