Reklama
Reklama

Pacjent wyskoczył z okna poznańskiego szpitala

fot. Szpital Wojewódzki w Poznaniu / FB
fot. Szpital Wojewódzki w Poznaniu / FB

Od rana informują nas o tym Czytelnicy.

- Dziś w nocy z okna Szpitala Wojewódzkiego wyskoczył pacjent. Poniósł śmierć na miejscu - napisał do nas Adam. - Dzisiaj w nocy z 6 piętra wyskoczył pacjent w Szpitalu Wojewódzkim Juraszów - dodaje kolejny Czytelnik.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 15 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Marta Mróz z poznańskiej policji potwierdza, że zgłoszenie wpłynęło do służb przed północą. - Nie żyje 68-letni mężczyzna. Nie było to zdarzenie o charakterze kryminalnym - mówi.

Napisaliśmy maila do szpitala z prośbą o informacje na ten temat. - Wczoraj w godzinach późnowieczornych w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu doszło do tragicznego zdarzenia. Z okna łazienki na 6 piętrze wyskoczył 68-letni pacjent oddziału transplantologii. W wyniku doznanych obrażeń, mimo podjętej akcji ratowniczej, mężczyzna zmarł. Okoliczności tej dramatycznej sytuacji rozpoznają policja i prokuratura - wyjaśnia Konrad Napierała, rzecznik szpitala.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
9.42 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro