Reklama
Reklama

Pierwsze Mieszkanie z art.Locum

W ubiegłym tygodniu Rada Ministrów przyjęła już projekt ustawy dotyczącej programu "Pierwsze Mieszkanie". Dla osób chcących zakupić dom lub lokal mieszkalny, będzie to spore wsparcie, obejmujące m.in. bezpieczny kredyt o oprocentowaniu 2 proc. Do startu programu jest coraz mniej czasu, dlatego warto podjąć decyzję i wybrać wymarzone M. Specjalną ofertę mieszkań w Poznaniu w ramach programu ma spółka art.Locum, której biuro mieści się na poznańskim Grunwaldzie.

#PierwszeMieszkanie: to już niedługo!

Nowy program mieszkaniowy - na szczegółowe informacje klienci planujący zakup nieruchomości czekali od miesięcy. Już w grudniu pojawiła się wstępna propozycja ze strony Ministerstwa Rozwoju i Technologii, a z miesiąca na miesiąc stawała się coraz bardziej realna. W połowie marca Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy.
Kto może skorzystać z programu i na czym będzie polegało wsparcie?
- "Pierwsze Mieszkanie" jest dedykowane osobom do 45. roku życia (single, małżeństwa, rodziny z dziećmi), które chcą zakupić swoją pierwszą nieruchomość, na własne potrzeby mieszkaniowe - może to być lokal mieszkalny, dom, czy nawet zakup działki i budowa domu.
- Uczestnicy programu będą mieli zapewnione aż przez 10 lat stałe oprocentowanie kredytu na poziomie 2 procent.
- Singiel może w ramach programu wziąć kredyt do 500 000 zł, a małżeństwo lub rodzina - nawet 600 000 zł, przy czym nie ma limitu wartości nieruchomości.
Oprócz tego, wsparcie dla osób marzących o mieszkaniu będzie możliwe dzięki stworzeniu Konta Mieszkaniowego, na którym zgromadzone przez beneficjenta programu oszczędności byłyby oprocentowane na taką wysokość, jak wskaźnik inflacji. To pozwoli realnie oszczędzać na cele mieszkaniowe.

Zdecydowana większość zainteresowanych zwraca się ku rynkowi komercyjnemu, gdzie takie mieszkanie można zakupić. Przed podjęciem decyzji warto nie tylko poznać ofertę firmy deweloperskiej, ale też: upewnić się czy mieszkanie kwalifikuje się do programu, zweryfikować zdolność kredytową, zapytać o wszelkie formalności i zarezerwować lokal.

Odwiedzając biuro sprzedaży spółki art.Locum, przy ul. Jeleniogórskiej w Poznaniu można liczyć na wsparcie merytoryczne i doradztwo zespołu sprzedaży. Deweloper realizujący aktualnie inwestycję Junique na poznańskim Grunwaldzie właśnie wystartował ze specjalną promocją "Pierwsze Mieszkanie z art.Locum", dedykowaną dla osób chcących skorzystać z rządowego programu.
Wiele wskazuje na to, że program zostanie uruchomiony w połowie roku kalendarzowego. Eksperci z biura sprzedaży art.Locum podkreślają, że warto przygotować się odpowiednio wcześniej, ponieważ może być wielu chętnych, przez co mieszkania z oferty dewelopera będą znikać szybciej, zwłaszcza najpopularniejsze, 2- i 3-pokojowe. - W związku z tym, zachęcamy do odwiedzenia naszego biura już teraz. Zainteresowanym klientom proponujemy możliwość podpisania rezerwacji na wybrane mieszkanie aż na pół roku, a opłata rezerwacyjna jest zwrotna. Zapewniamy wsparcie eksperta finansowego, doradztwo dotyczące wyboru najlepszego mieszkania. Umowa rezerwacyjna to jednocześnie gwarancja ceny dla nabywcy, co w aktualnej sytuacji gospodarczej i na rynku mieszkaniowym, ma znaczenie - podkreśla Joanna Rzelechowska, zastępca dyrektora ds. sprzedaży i marketingu poznańskiego oddziału spółki art.Locum.

Unikalnie na Grunwaldzie

Deweloper art.Locum realizuje inwestycję Junique na terenie dzielnicy Grunwald, w rejonie ulic Wieruszowskiej, Żmigrodzkiej i Miśnieńskiej. Podobnie jak w przypadku już gotowego osiedla Przylesie Marcelin nowy projekt będzie kilkuetapowy. Jako pierwszy powstanie pięciopiętrowy budynek wielorodzinny z 79 mieszkaniami o powierzchni od 33 do 88 mkw. Dla przyszłych klientów deweloper przygotował zarówno ustawne kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe. Do lokali na parterze przynależeć będą ogródki. Nie zabraknie także komórek lokatorskich. Znacznym udogodnieniem będzie hala garażowa uzupełniona o naziemne miejsca postojowe.
Całe osiedle Junique zostało zaprojektowane w nowoczesnym stylu i da wiele przestrzeni dla mieszkańców. Wspólne miejsca do wypoczynku, rekreacji, czy spotkań będą sprzyjać sąsiedzkiej integracji, nie zabraknie specjalnej strefy zieleni ,czy placów zabaw. Na potrzeby najmłodszych mieszkańców art.Locum wybuduje nowoczesne przedszkole. - Z pewnością będzie to dobre miejsce do życia, także dla osób, które zakupią swoje pierwsze mieszkanie - dodaje Joanna Rzelechowska. Budowa I etapu już trwa, a jej zakończenie zaplanowano na połowę 2024 roku.

Wybierając swoje wymarzone M warto postawić na sprawdzonego, rzetelnego dewelopera. Spółka art.Locum wyróżnia się tym, że działa prężnie już 22 lata na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Spółka zrealizowała łącznie 42 inwestycje i należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. To gwarancja jakości i wysokich standardów w relacjach z klientami. - Posiadamy najwyższe kompetencje, a naszą wizytówką jest osiedle Przylesie Marcelin przy ulicy Jeleniogórskiej w Poznaniu - podsumowuje Joanna Rzelechowska, reprezentująca art.Locum.

Szczegóły dotyczące promocji "Pierwsze Mieszkanie z art.Locum" znajdują się pod poniższym linkiem:
https://www.artlocum.pl/pl/promocje/pierwsze-mieszkanie-z-artlocum

Biuro sprzedaży inwestycji Junique:
ul. Jeleniogórska 1/3B lok.U1
+48 609 781 147
+48 504 879 686
[email protected]
Pełna oferta mieszkań inwestycji Junique:
https://www.artlocum.pl/pl/poznan/i/junique-i/

Do dyspozycji klientów są także eksperci kredytowi - mFinanse.
https://mfinanse.pl/formularz-biznespartner/?fn=artlocum-poznan&f=FBP-0094&e=10419

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW. Obowiązuje do odwołania
21℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
6.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro