Reklama

Tragiczny pożar mieszkania na os. Zwycięstwa. "Płomienie wydobywały się na zewnątrz"

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Na miejscu pracuje siedem strażackich zastępów.

O pożarze informują nas Czytelnicy. Strażacy potwierdzają. "Ogień pojawił się w mieszkaniu na parterze bloku przy os. Zwycięstwa w Poznaniu. Mieliśmy zgłoszenie, że płomienie wydobywają się na zewnątrz budynku. Na miejscu jest naszych siedem zastępów. Akcja trwa, przeszukiwane jest mieszkanie" - mówi nam oficer dyżurny wielkopolskich strażaków. Na razie nie wiadomo, czy ktoś był w środku.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA


  • Aktualizacja
    piątek, 17.03.2023 r., godz. 16.32
    Aktualizacja
    piątek, 17.03.2023 r., godz. 16.32
    Jak przekazuje oficer dyżurny wielkopolskich strażaków, w mieszkaniu znaleziono zwęglone zwłoki. Dwie osoby zostały ewakuowane z sąsiedniego mieszkania, ale nie wymagają pomocy medycznej. Akcja służb wciąż trwa. Jak przekazano pożar jest już ugaszony.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro