Reklama
Reklama

Mieszkania w wiosennej promocji - Prefa Group zaskakuje ofertą.

Przyjazne osiedle w dogodnej lokalizacji, z pełną infrastrukturą oraz dobrym połączeniem z Poznaniem wbrew pozorom nie jest dominującą ofertą na rynku nieruchomości. Prefa Group dba o swoich klientów, oferując im inwestycję Apartamenty nad Wartą w Luboniu, która spełnia powyższe warunki. Jednocześnie ma ona szanse spodobać się zarówno rodzinom z dziećmi, seniorom jak i młodym, aktywnym ludziom. Stanowi ona także dobrą ofertę inwestycyjną dla tych, którzy już wiedzą, że własna nieruchomość przynosi wymierne korzyści finansowe.

Funkcjonalne mieszkanie z wygodnym dojazdem do Poznania

Powstający obecnie II etap inwestycji to budynki mieszkalne wielorodzinne, 4-kondygnacyjne, w których zaprojektowano mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe o powierzchniach od 41 do 75 m². Budynki zachowują prostą i ciekawą formę, nawiązującą do pobliskich obiektów zabytkowych poprzez, między innymi, tynk fasadowy szlachetny o fakturze ceglanej oraz spadzisty dach. Każde mieszkanie na wyższych kondygnacjach będzie posiadało balkon, a nabywcy lokali na parterze będą mogli korzystać z ogródka, który przed zewnętrznym okiem zostanie ogrodzony płotem panelowym. Największe z tych zielonych przestrzeni będą miały nawet 71 m². Maksymalna funkcjonalność mieszkań pozwoli dopasować wnętrze do ulubionego stylu jego właściciela. Większe lokale będą wyposażone w okna wychodzące na dwie lub trzy strony świata, co pozwoli maksymalnie doświetlić wnętrze. Jasne pokoje i zredukowane do minimum ciągi komunikacyjne umożliwią właściwe wykorzystanie każdej przestrzeni w kupionym mieszkaniu. Osiedle znajduje się w dogodnej lokalizacji: w najbliższym otoczeniu inwestycji można znaleźć sklepy, szkoły, przedszkola oraz przystanek autobusowy. Sprawnie funkcjonujący transport miejski na linii Poznań-Luboń pozwoli komfortowo dotrzeć do miasta: zarówno do szkoły, jak i do pracy. Obok podróży autobusem można wybrać także dojazd pociągiem - do dworca PKP Poznań Główny jedzie on ledwie 8 minut. Tych, którzy wolą przemieszczać się samochodem zadowoli niedaleka odległość od węzła autostrady A2-Dębina.

www.apartamentynadwarta.pl

Korzystaj z wolnego czasu

Luboń, swoim urokliwym położeniem nad rzeką oraz bliską odległością od Poznania, zachęca tych wszystkich, którzy korzystają z miejskich przywilejów, ale pragną zachować także work- life balance. Należące do poznańskiej aglomeracji miasto ma ponad 700-letnią historię, więc ciekawych miejsc jest tutaj wiele. Interesująca okolica oraz wygodne życie nasycone przyrodą to największe atuty podpoznańskiego Lubonia. Miłośników rowerów z pewnością ucieszy trasa rowerowa R-G biegnąca wzdłuż Warty do Wielkopolskiego Parku Narodowego. Przez niego przebiega również długodystansowa trasa EuroVelo 9, zwana bursztynowym szlakiem, łącząca Bałtyk z Adriatykiem. Wielkopolski Park Narodowy to jednak nie tylko oaza dla rowerzystów. Utworzony w połowie XX wieku ma aż 14 840 ha i stanowi naturalne zaproszenie dla miłośników spacerów, biegania, nordic walking czy posiadaczy czworonogów. Ukształtowany przez lodowiec tutejszy krajobraz i typowe dla niego formy: moreny, wydmy, rozmaite jeziora oraz rozrzucone głazy narzutowe nie pozwalają nudzić się spacerowiczom. W Luboniu nie brakuje także atrakcji dla zwolenników spokojnego odpoczynku lub młodych rodziców posiadających małe dzieci. Tych ostatnich z pewnością ucieszy miejska plaża, znajdująca się zaledwie kilka minut spacerem od inwestycji.

Podwyższone standard w atrakcyjnej cenie

Budowane przez Prefa Group osiedle przywita swoich mieszkańców wygodnymi drogami dojazdowymi oraz chodnikami. Każdy nabywca będzie miał do wykorzystania dwa zewnętrzne miejsca postojowe. W lokalach zostaną zamontowane rolety zewnętrzne podtynkowe z napędem elektrycznym, w kolorze grafitowym. W łazienkach znajdzie się ogrzewanie podłogowe oraz grzejnik drabinkowy. Do dyspozycji mieszkańców na osiedlu staną również stojaki na rowery, plac zabaw, a to wszystko otoczone terenami zieleni.

Wymienione wyżej atuty czynią inwestycję niezwykle atrakcyjną dla kupujących. Dodatkowo deweloper uruchamia specjalną promocję z okazji 50 % zaawansowania prac budowlanych tego etapu, która trwać będzie aż do 15 kwietnia br. Dla pierwszych 7 klientów gotówkowych przygotowano korzystny harmonogram płatności. Nabywca wpłaca 50% ceny po podpisaniu umowy deweloperskiej, drugą połowę natomiast w 5 ratach po 10%, sukcesywnie w trakcie budowy aż do jej zakończenia, czyli do czerwca 2024 roku. Wygodny system płatności to jednak nie jedyny bonus od dewelopera. W promocyjnym okresie obniżone zostają ceny wszystkich mieszkań: lokale 2-pokojowe będą tańsze o 40 000 zł, 3-pokojowe o 50 000 zł, a 4-pokojowe aż o 60 000 zł. Pomyślano także o osobach planujących zakup mieszkania na kredyt. Specjalnie dla nich deweloper przygotował 7% rabat (to co najmniej 23 000 zł mniej od ceny ofertowej). Szczegóły oferty z przyjemnością przedstawią sprzedawcy inwestycji.

Pełna oferta mieszkań dostępna na stronie www.apartamentynadwarta.pl

Apartamenty nad Wartą II
Prefa Group S.A.

Biuro sprzedaży mieszkań
ul. Kopanina 59 bud. C
60-105 Poznań
tel. 661-013-511

Wiele więcej na www.pg-nieruchomosci.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
4℃
Poziom opadów:
2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
12.17 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro