Reklama

Bogata oferta mieszkań od Quadro Development

Rynek Wschodni to kameralny projekt, w ramach którego powstanie 47 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach.

Quadro Development to deweloper, który w swoim portfolio posiada kilka zrealizowanych inwestycji na terenie Poznania - Sielska 14, Bosa 7, Piątkowska 103 i Rezydencja Winiary. W 2022 roku spółka wprowadziła na rynek kolejną inwestycję. U zbiegu ulic Smolna i Główna powstaje kameralny pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny. Architekturę wyróżnia biel i grafit elewacji, a także stalowe oraz z mlecznego szkła wykończenia balkonów podkreślające nowoczesny, a jednocześnie klasyczny design. Realizowany budynek będzie liczył 47 lokali. Aktualna oferta to mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 37 mkw. do dużych, przestronnych apartamentów powyżej 100 mkw. Szczególną uwagę należy zwrócić na 2 apartamenty (M43 i M47) specjalnie przygotowane dla klientów inwestycyjnych. Pierwszy z nich M43, o powierzchni 132,8 mkw. to wygodne mieszkanie dla rodziny składa się z 3 sypialni, salonu, kuchni z jadalnią, 2 łazienek do lokalu przynależy balkon oraz dodatkowo lokal ten posiada taras o metrażu aż 38 mkw. Z kolei apartament M47 to także gotowy produkt inwestycyjny. Jego powierzchnia to 100 mkw., a składa się z 4 pokoi z osobnymi łazienkami i kuchniami. Tak przygotowane lokale to możliwość szybkiego wynajmu, gdzie każdy z najemców otrzymuje własny węzeł sanitarny. To gotowy produkt dla osób traktujących nieruchomość jak doskonałą formę lokowania kapitału i źródło dodatkowych dochodów.

Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach do dyspozycji są balkony lub tarasy. Rynek Wschodni to także dodatkowe udogodnienia jak videodomofony i rolety zewnętrzne we wszystkich oknach lokali. Będzie także winda i podziemna hala garażowa na 31 samochodów oraz garaż dwustanowiskowy dedykowany dla dużego mieszkania. Warte podkreślenia jest kompleksowe wykonanie części wspólnych - zarówno wewnątrz budynku, jak i w jego otoczeniu. Teren zostanie w pełni zagospodarowany w zakresie wybrukowanych dróg dojazdowych i chodników. Całość dopełni zieleń i elementy małej architektury. Budynek aktualnie osiągnął docelową wysokość czwartej kondygnacji. Nastąpił montaż stolarki okiennej i pokrycia dachowego, czyli gotowy jest stan surowy zamknięty. Aktualnie trwają prace w częściach wspólnych wewnątrz budynku, m.in. na korytarzach i klatkach schodowych. - Jeszcze w tym roku zakończymy realizację, a następnie dokonamy wszelkich odbiorów i przekażemy klucze klientom. Natomiast teraz skupiamy się na bieżących działaniach i obsłudze klientów, których przybywa, także za sprawą łagodzenia kryteriów kredytowych przez banki. - mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development. Planowanie zakończenie realizacji inwestycji to druga połowa 2023 roku. Ceny rozpoczynają się od 9700 złotych brutto za mkw.

Lokalizacja inwestycji gwarantuje komfort zamieszkiwania. Stary Rynek to jedynie kilka minut jazdy samochodem. Sprawnie funkcjonuje także komunikacja miejska. Przystanek autobusowy znajduje się tuż przy realizowanym budynku. Warto dodać, że w nowej perspektywie unijnej, obejmującej lata 2021-27, Miasto Poznań zamierza przedłużyć linie tramwajową z pętli Zawady do stacji Poznań Wschód. Rodziców zadowoli dobre zaplecze szkolno-oświatowe. Obok inwestycji znajduje się przedszkole "Mała Biedronka" oraz Szkoła Podstawowa nr 45. Ponadto, w najbliższej okolicy znajdują się także liczne punkty handlowo - usługowe (m.in. Lidl, Aldi, Poczta Polska oraz wiele innych). Miłośnicy aktywności fizycznej mogą liczyć na nadwarciańskie tereny zielone, a tam liczne ścieżki pieszo-rowerowe, w tym popularna Wartostrada. Zieloną ostoją jest również urokliwy Parku Ks. Tadeusza Kirschke. Położenie inwestycji pozwala na swobodny dostęp do wszelkich wydarzeń kulturalno - rozrywkowych na terenie pobliskiej Śródki i Ostrowa Tumskiego. Niedaleko znajduję się także Stary Rynek oraz popularny kompleks rekreacyjny Malta.

Biuro sprzedaży
ul. Główna 39,
61-007 Poznań
tel.: +48 721 550 501
[email protected]
www.quadro-development.pl
https://rynek-wschodni.pl/

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
5.76 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro