Reklama
Reklama

Remonty Poznania - TAK czy NIE? Którym typem jesteś?

Poznaniacy dzielą się na dwie grupy. Jedni narzekają na rozkopane miasto i liczbę prowadzonych naraz remontów. Ci drudzy, poza czasowymi utrudnieniami widzą perspektywy, jakie otworzy zrewitalizowane centrum i inne dzielnice Poznania. I już szukają okazji, by to wykorzystać.

Bez względu na to, do której grupy należysz, wiedz, że ten trudny dla Poznania czas remontów czy szalejącej inflacji jest paradoksalnie doskonałym momentem, by zainwestować w mieszkanie. Przykład? Nowa inwestycja Dąbrowskiego 58 od poznańskiego dewelopera Masterm zlokalizowana jest przy głównej arterii Jeżyc, którą można szybko przenieść się ze śródmieścia nad podpoznańskie jeziora. Wkrótce też zyska nowe, jeszcze szybsze połączenie z Piątkowem za sprawą modernizowanej trasy Poznańskiego Szybkiego Tramwaju, a trasa odnowioną ulicą Św. Marcina na zrewitalizowany Stary Rynek - już wkrótce będzie świetnym pomysłem na weekendowy spacer.

Dla tych, którzy preferują spokojniejsze zakątki Poznania, idealną propozycją będzie PIANO81 przy ul. Jarochowskiego 81, w sąsiedztwie Parku Kasprowicza z historyczną Areną, sąsiedzkich knajpek, szkół, sklepów i wyższych uczelni. Głównym atutem tej inwestycji jest kameralność, bowiem w budynku znajdzie się tylko 31 butikowych mieszkań.

Nie będzie lepszego momentu na inwestycję! Projekty Masterm - Dąbrowskiego 58 oraz PIANO81 - są już na ukończeniu, a więc inwestycja kapitału jest w 100% bezpieczna. Odbiory kluczy do nowych mieszkań przewidziane są w II kwartale 2023 roku.

Kontakt:
Biuro sprzedaży mieszkań:
JET OFFICE, ul.Piątkowska 163, 60-650 Poznań
516 140 159 / 798 748 503

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
4℃
Poziom opadów:
2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
12.17 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro