Reklama
Reklama

ARTenalia ruszają

Maj to okres Juwenaliów, ale od pewne czasu nie tylko Juwenalia pozwalają studentom dobrze się bawić w swoim gronie. ARTenalia rozpoczynają się już dziś i potrwają do niedzieli.

ARTenalia to Festiwal Kultury Studenckiej, w trakcie którego odbywa się szereg spektakli, koncertów, projekcji filmów i wystaw. Festiwal odbędzie się poraz drugi, a jego przygotowaniem zajmują się studenci poznańskich uczelni: ASP,AM i AWF.

Tegoroczna impreza odbywa się w Starej Rzeźni, a nie na Pl.Wolności - gdzie studenci bawili się rok temu. W programie każdy znajdzie coś dla siebie. Już dziś o godzinie 16 na scenie Starej Rzeźni pojawią się kabarety studenckie, a wieczorem (godz. 20)na swój spektakl zaprasza teatr Kripo. Będzie to niezwykłe połączenie malarstwa ekspresyjnego z muzką: rockiem, transem ijazzem.

Równocześnie z wystawami i spektaklami odbywać się będą projekcje filmowe przygotowane przez studentów. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny. Szczegółowy plan imprez na weekend znaleźć można w kalendarium epoznan.pl.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.38 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro