Reklama
Reklama

Kup mieszkanie z gwarancją ceny

Zakup mieszkania niezmiennie pozostaje bezpieczną formą lokaty zgromadzonego kapitału i w dłuższej perspektywie może przynosić satysfakcjonujące zyski. Chcąc uczynić swą inwestycję jeszcze bardziej opłacalną warto skorzystać z oferty Nickel Development, która gwarantuje podpisującym umowę utrzymanie ceny mieszkań w trzech inwestycjach, oddawanych w drugiej połowie tego roku: FIQUS Marcelin, Osiedle NATURAMA, etap Skarbcowa Osiedla Księżnej Dąbrówki.

Nickel Development oferuje 424 mieszkania i domy

Oferta mieszkań i domów pozwala zainteresowanym wybrać najwłaściwsze dla siebie lokum. Klienci, którzy wezmą udział w programie Pierwsze Mieszkanie Bezpieczny Kredyt 2% będą mogli wpłacić przy podpisywaniu umowy 20% wartości nieruchomości, a pozostałe 80% tuż przed odbiorem zakupionego lokalu. Korzyść z takiej transakcji jest podwójna - nabywca otrzymuje gwarancję stałej ceny oraz zyskuje czas na zgromadzenie pozostałych środków lub pozyskanie kredytu na finalizację transakcji. W drugiej połowie bieżącego roku Nickel Development planuje oddać do użytkowania 424 mieszkania i domy.

Wybierz nieruchomość, która najbardziej do ciebie pasuje

FIQUS Marcelin - projekt typu mixed-use przykuwa uwagę nowoczesnością, łącząc dla wygody mieszkańców wiele funkcji w jednym miejscu. Obok mieszkań nabywcy otrzymują wielofunkcyjną przestrzeń użytkową - living room oraz rekreacyjną w postaci zielonych tarasów i patio. Dla wygody mieszkańców przygotowano także stacje do ładowania e-pojazdów. Przenikające się funkcje budynku spełnią oczekiwania osób pracujących zdalnie lub hybrydowo oraz będą realizować ideę przyszłości: trend współdzielenia i lokalności. Z tego właśnie powodu FIQUS Marcelin to atrakcyjna i opłacalna forma inwestowania w mieszkania na wynajem. W ofercie są dostępne wolne mieszkania o powierzchniach od 29 do 104 m², od kawalerek po 4-pokojowe, z balkonami portfenetrami i tarasami.

https://fiqusmarcelin.pl/pl/makieta

W sercu zielonego Strzeszyna rośnie Osiedle NATURAMA, kierowane do osób ceniących otwartość, przestrzeń, a także sąsiedzkie relacje i przyjazne zielone otoczenie. Prosta w formie zabudowa ze skośnymi dachami będzie wykończona termodrewnem skandynawskim oraz panelami Equitone z efektem 3D. Na osiedlu nie zabraknie także elementów proekologicznych: oświetlenie wspólne będzie korzystać z energii odnawialnej, roślinność będzie podlewana ze zgromadzonej w przegrodach między ogrodami wody opadowej. Mieszkańcy będą mogli także korzystać ze stacji do ładowania e-pojazdów. W ofercie znajdują się obecnie 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchniach od 30 do 75 m² z tarasami ogródkami lub balkonami.

https://osiedlenaturama.pl/pl/lista-mieszkan

Atutami Osiedla Księżnej Dąbrówki, cieszącego się od ponad dwóch dekad niesłabnącym zainteresowaniem wśród kupujących, są nowoczesność, wygoda i sielska okolica. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze i dogodnym połączeniu z Poznaniem nabywcy chętnie decydują się tutaj zamieszkać. Najnowszy etap - Skarbcowa oferuje aż trzy typy zabudowy: mieszkania dwupoziomowe w domach 2-lokalowych, 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 67 do 90 m², mieszkania w budynkach wielorodzinnych o charakterze willi miejskich, 2- i 3-pokojowe o powierzchniach od 45 do 66 m² oraz domy w zabudowie szeregowej, 4- i 5-pokojowe o powierzchni 98 m². Mieszkańcy tego etapu będą korzystać z pomp ciepła powietrze -woda, a właściciele mieszkań w domach 2-lokalowych i szeregowych dodatkowo z ogrzewania podłogowego.

https://dabrowki.com/wyszukiwarka-domow

Zainwestuj pieniądze, odbierz komfort i zyskaj czas

Mieszkania, apartamenty czy domy w inwestycjach Nickel Development można kupić w stanie deweloperskim lub skorzystać z usługi projektowania, czy wykończenia pod klucz. Ta opcja pozostaje w rękach zespołu YouNick Design, charakteryzującego się holistycznym podejściem do wykończenia wnętrz. Zainteresowani usługą mogą wybrać jeden z przygotowanych pakietów wykończenia lub zdecydować się na projekt indywidualny. Przygotowane pakiety to wygodne pudełkowe rozwiązanie niezwykle atrakcyjne dla inwestorów, ale doceniane również przez innych klientów. Szyty na miarę projekt natomiast zaczyna się od konsultacji z projektantką, która starannie i z wyczuciem smaku dobiera materiały do wyremontowania i wykończenia domu. Kolejnym krokiem jest wycena i sporządzenie wizualizacji, odzwierciedlających finalny efekt prac końcowych. Wówczas rozpoczyna się etap najtrudniejszy i najbardziej czasochłonny - nadzór nad remontem. YouNick Design oszczędza właścicielom czas, zajmując się wszystkimi procesami logistycznymi: zamawianiem, odbieraniem i magazynowaniem materiałów, etapowaniem prac i koordynacją ekip remontowych. Finałem tego dobrze przemyślanego procesu jest gotowe, czyste i pachnące nowością, wykończone i wyposażone mieszkanie.

https://younickdesign.pl/

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o inwestycjach Nickel Development i poznać tajniki wykończenia pod klucz - przyjdź 18 i 19 marca na Targi Mieszkań i Domów - MTP, stoisko D1.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
7.54 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro