Reklama

Poznańska straż miejska rekrutuje. Ile można zarobić?

fot. Straż miejska
fot. Straż miejska

Można zostać strażnikiem miejskim.

- Jeśli szukasz stabilnej i ciekawej pracy wstąp do Straży Miejskiej Miasta Poznania - zachęcają mundurowi. Jak przy tym podkreślają, zadaniem strażników jest m.in. czuwanie nad przestrzeganiem zasad czystości miejsc publicznych, kontrola gospodarki odpadami i szeroko rozumiana ochrona środowiska, dbałość o spokój i poczucie bezpieczeństwa mieszkańców oraz porządek w ruchu drogowym, aż po obserwację obrazów z kamer monitoringu miejskiego.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Poznańska SM zatrudnia 337 osób. Na jakie warunki finansowe można liczyć? - Na aktywnych, oprócz wynagrodzenia zasadniczego (ok. 4000 zł brutto), czekają comiesięczne premie nawet do 40% naliczane od podstawy, 13 pensja i dodatek stażowy, a w dalszej perspektywie nagrody jubileuszowe. Łącznie początkujący strażnik może zarobić nawet ponad 5000 zł brutto - informuje straż miejska.

Pracownicy SM mogą liczyć dodatkowo na dofinansowanie wypoczynku dzieci, dofinansowanie wypoczynku organizowanego we własnym zakresie tzw. "wczasy pod gruszą", dofinansowanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia, a także bezzwrotne zasiłki losowe. Wśród benefitów wymieniane są m.in. szkolenia, czy zaplecze sportowe.

Kto może zostać strażnikiem miejskim? To praca dla osób, które ukończyły co najmniej 21 lat i mają wykształcenie co najmniej średnie z uregulowanym stosunkiem do służby wojskowej. Muszą to być obywatele Polski sprawni fizycznie, a także muszą posiadać pełnię praw publicznych i być niekarani.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
10.51 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro