Reklama

Ciało mężczyzny na polu kukurydzy. Konkubina i jej bracia skazani

Zdjęcie ilustracyjne | fot. portraitor / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. portraitor / pixabay.com

Ciało 39-latka znaleziono w czerwcu 2021 roku w powiecie jarocińskim.

Jak pisaliśmy już na epoznan.pl, właśnie w czerwcu 2021 roku na terenie pola kukurydzy w miejscowości Wilczyniec znaleziono ciało 39-letniego mężczyzny. Początkowo stwierdzono, że był to zgon naturalny i ciało wydano rodzinie. Ustalono datę pogrzebu, ale ostatecznie nie odbył się w wyznaczonym terminie. Wstrzymały go służby. Pojawiać się bowiem zaczęły informacje, że 39-latek mógł paść ofiarą zabójstwa. Prokuratura zdecydowała więc, że przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. Badanie przeprowadzono i nie wykazało ono, by ktoś przyczynił się do śmierci 39-latka. Ciało wydano rodzinie, by ta mogła pochować swojego bliskiego. To jednak nie zakończyło sprawy.

Sprawą śmierci mężczyzny zajmowała się prokuratura. W sierpniu 2021 śledztwo umorzono, ale w ramach odrębnej sprawy badano, czy 39-latek mógł być ofiarą przemocy domowej. Z ustaleń śledczych wynikało, że nad mężczyzną psychicznie i fizycznie znęcały się trzy osoby - jego konkubina oraz bracia kobiety. 45-latka przez 5 lat miała wyzywać swojego partnera, bić go i kopać. 44-letni i 37-letni bracia kobiety mieli natomiast pastwić się nad 39-latkiem przez 3 lata.

Właśnie zapadł wyrok w tej sprawie. Jak podaje jarocinska.pl, Beata K. została skazana na karę 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata. Jej bracia mają po 3 miesiące spędzić w więzieniu. Wyrok jest prawomocny.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
8.47 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro