Reklama
Reklama

Dolna Wilda: nielegalna reklama była zamontowana... 21 lat. "Niezidentyfikowane osoby ją rozebrały i opuściły szybko teren rozbiórki"

fot. Gemela Poznańska FB
fot. Gemela Poznańska FB

O sprawie poinformował autor Gemeli Poznańskiej.

Na facebookowym profilu Gemela Poznańska można zobaczyć poznańskie absurdy związane chociażby z nielegalnymi reklamami czy rozwiązaniami w ramach inwestycji, które nie do końca podobają się mieszkańcom. Tym razem pojawiło się tu zdjęcie z ulicy Dolna Wilda.

- Słowa uznania dla Zarządu Zieleni Miejskiej za działania wobec widocznego na zdjęciu nośnika reklam zlokalizowanego przy wildeckiej ulicy Dolna Wilda. Nośnik zlokalizowano w tym miejscu bez zgody ZZM. 21 lat temu - napisał prowadzący profil. Okazało się, że reklama została tu umieszczona bez wymaganych pozwoleń i zgłoszeń.

Gemela Poznańska podaje, że "niezidentyfikowane osoby rozebrały reklamę i opuściły szybko teren rozbiórki". - Obecnie trwa ustalanie właściciela w celu nałożenia kar za bezumowne korzystanie z działki komunalnej. Nikt oczywiście się nie przyznaje. Ci, którzy nas okradali, szybko zwinęli mandżur i dali girę - zauważa. - Nośnik w tym miejscu stał przynajmniej 21 lat. Kłania się brak bieżącej kontroli zarządzanego zasobu - czegoś, o czym często mówię i piszę. I tu jest także istotna rola organów osiedli (rad i zarządów), które statutowo mają ład przestrzenny w swoich kompetencjach.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To nie koniec niebezpiecznej pogody! Są nowe informacje
22℃
15℃
Poziom opadów:
6.6 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
5.91 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro