Reklama
Reklama

Kilka aut oklejonych logo "Glodny.pl" zabiera miejsca parkingowe mieszkańcom. Co na to firma?

fot. Krzysztof
fot. Krzysztof

W tej sprawie napisał do nas Czytelnik.

Jak informuje Krzysztof, od dłuższego czasu na parkingu przy ulicy Ziębickiej można zobaczyć kilka zaparkowanych obok siebie samochodów z logo Glodny.pl. - Auta te nie są używane, są w różnym stanie technicznym i co najgorsze, blokują miejsca postojowe dla pacjentów pobliskiej przychodni (Medica Pro Familia) oraz dla mieszkańców bloków przy tej ulicy - pisze. - Czy mogą Państwo sprawdzić sytuację - dopytuje.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Skontaktowaliśmy się z firmą Glodny.pl. Z odpowiedzi wynika, że auta... nie należą do firmy. - Glodny.pl nie posiada ani jednego samochodu. Wszystkie zostały sprzedane, niestety nie wiemy co z nimi poczynili nowi właściciele - wyjaśniono nam mailowo.

Czy mieszkańcy mogą coś zrobić w sprawie aut zajmujących miejsca na ogólnodostępnym parkingu? Niestety niewiele. Podstawą do interwencji służb byłby tu stan samochodów wskazujący na to, że są to wraki. Na zdjęciach widać natomiast, że wraki to nie są.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
61.76 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro