Reklama

Bulwersujące nagranie ze szkoły: "na kolana k***o!"

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dan Burton / unsplash.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dan Burton / unsplash.com

Agresja staje się niestety coraz powszechniejsza.

40-sekundowe nagranie z kaliskiej szkoły średniej trafiło do internetu i każe zastanowić się nad tym, jak zachowują się obecni nastolatkowie. Portal faktykaliskie.pl opisuje, że na nagraniu widać jak grupa nastolatków zbiera się w szkolnej szatni. Jeden z chłopaków nakazuje drugiemu, by go przeprosił za znieważenie jego ojca. Pojawia się komenda "na kolana k***o!", a chwilę później "ty k***o, za***ię cię!". Agresor bije przy tym ofiarę - kopie i okłada pięściami. Pada przepraszam z ust ofiary i prośba, by przestano to nagrywać. Widać, że nikt z grona zebranego w szatni, nie ma zamiaru reagować.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Według portalu, celem napastnika było nie tylko pobicie i nastraszenie ofiary, ale też późniejsze upokorzenie jej poprzez umieszczenie nagrania z zajścia w internecie. Z ustaleń dziennikarzy wynika, że napastnik nie jest już uczniem placówki, a sytuacja miała miejsce około miesiąc temu. Dyrekcja zapewnia, że sytuacja została wyjaśniona. Doszło do spotkania rodziców ofiary i napastnika oraz "wyciągnięto odpowiednie konsekwencje".

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.64 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro