Reklama
Reklama

Zapłaciła za nietypowe spotkanie z prezydentem ponad 6 tys. zł. "Dziękuję Pani Magdzie za hojność"

fot. Jacek Jaśkowiak / FB
fot. Jacek Jaśkowiak / FB

Cała kwota trafiła na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbierała pieniądze na walkę z sepsą.

Prezydent Poznania, jak każdego roku, wspierał Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem między innymi do wylicytowania było morsowanie i saunowanie z prezydentem. Zwyciężczyni licytacji zapłaciła za nietypowe spotkanie 6100 złotych. O tym, że już się odbyło, prezydent Poznania poinformował w mediach społecznościowych.

"Wylicytowane przez panią Magdę w ramach WOŚP morsowanie z saunowaniem zrealizowane!" - napisał Jacek Jaśkowiak. "Myślę, że świetnie wpisaliśmy się w hasło tegorocznej orkiestry "Żyj zdrowo w zdrowym świecie". Dziękuję Pani Magdzie za hojność i przemiłe spotkanie. Niezmiennie zachęcam do zdrowego trybu życia. Od lat regularnie morsuję i równie chętnie korzystam z sauny. Jest to zdecydowanie moja ulubiona forma regeneracji. W Poznaniu mamy do takich aktywności świetne warunki - m.in. w Strzeszynku i w Termach Maltańskich przez cały rok!" - dodał.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
5.88 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro