Reklama
Reklama

Korki w centrum Poznania. Po awarii Aquanetu na skrzyżowaniu nie działają światła

fot. Mayo
fot. Mayo

Chodzi o skrzyżowanie Solna - Al. Niepodległości.

O problemach poinformowali nas Czytelnicy. - Awaria sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Solna - Niepodległości. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności - podał Zarząd Dróg Miejskich. Po pewnym czasie ZDM doprecyzował jednak, że do awarii świateł nie doszło. - Na skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Solnej doszło do awarii wodociągu, a NIE sygnalizacji. Ta ostatnia musiała zostać wyłączona właśnie z powodu uszkodzenia instalacji Aquanetu. Konieczny był też demontaż jednego z sygnalizatorów.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Ruchem kieruje tu policja.

  • Aktualizacja
    czwartek, 2.03.2023 r., godz. 10.13
    Aktualizacja
    czwartek, 2.03.2023 r., godz. 10.13
    - Aktualnie zajęty jest chodnik wraz z przejściem dla pieszych. Na całym skrzyżowaniu nie działa sygnalizacja świetlna. Najprawdopodobniej będzie ona włączona dziś do ok. godz. 18. W kolejnych dniach będzie realizowane jeszcze odtworzenie nawierzchni. Jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne odtworzenie zostanie wykonane do poniedziałku, 6 marca - informuje Aquanet.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
52.38 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro