Reklama

Wjechał w bramę sąsiadów i ich pobił. Następnie zaatakował ojca młotkiem

fot. policja
fot. policja

Mieszkaniec gminy Czarnków trafił do aresztu na 3 miesiące.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 40-latek wjechał swoim samochodem w bramę i wiatę należącą do sąsiadów, a kiedy wyszli oni na zewnątrz, aby sprawdzić co się stało, zachowując się w sposób nieracjonalny zaatakował ich młotkiem - tłumaczy Karolina Górzna-Kustra z czarnkowskiej policji. - Najpierw uderzył w głowę sąsiada, a potem napadł na sąsiadkę, która próbowała udzielić pomocy swojemu mężowi, uderzając ją w okolicę twarzy. Groził uszkodzeniem ciała ich małoletniej córce. Potem wbiegł do mieszkania i zaatakował swojego ojca. Uderzył go młotkiem kilkukrotnie w głowę, a następnie próbował wypchnąć przez okno. Sąsiedzi z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala - dodaje.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Sąsiadom na szczęście nie zrobił nic poważnego, ale ojciec napastnika musiał zostać w szpitalu z obrażeniami głowy. 40-latka zatrzymała policja. - Pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu i narkotyków - wyjaśnia policjantka. Za usiłowanie zabójstwa mężczyźnie grozi dożywocie. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
11.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro