Reklama
Reklama

Aquanet. W tych miejscach w piątek nie będzie wody!

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Martin Slavoljubovski z Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Martin Slavoljubovski z Pixabay

Utrudnienia w dostawach wody spowodowane będą zapowiedzianymi przez Aquanet pracami.

W piątek 24 lutego w godzinach od 8:00 do 15:00 wody w kranach nie będą mieli mieszkańcy ulic Różańskiego, Łuszczewskiej, Malewskiej w Poznaniu. Z podobnymi utrudnieniami w godzinach od 9:00 do 13:00 trzeba się liczyć na ulicy Czarneckiej w Suchym Lesie oraz również w tych samych godzinach na ulicy Kujawskiej, Pomorskiej i Warmińskiej w Luboniu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Utrudnienia spowodowane będą prowadzonymi pracami. Aquanet przeprasza za zaistniałą sytuację i prosi mieszkańców o przygotowanie zapasów wody. Ponadto przedstawiciele Aquanet zaznaczają, że podane godziny są szacunkowe i mogą ulec zmianie.

To nie jedyne utrudnienia. "W związku z pracami zaplanowanymi na terenie Lewobrzeżnej Oczyszczalni Ścieków w Poznaniu do końca lutego może wystąpić zwiększenie uciążliwości zapachowej oczyszczalni w jej najbliższym sąsiedztwie" - czytamy w komunikacie Aquanet.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
37.48 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro