Reklama
Reklama

Kolejne zmiany dla kierowców i pieszych w centrum Poznania

fot. PIM
fot. PIM

Na Świętym Marcinie.

Jak zapewniają Poznańskie Inwestycje Miejskie, prace na Świętym Marcinie postępują i wykonawca robi wszystko, by ulica mimo trwającej przebudowy była dostępna dla kierowców. - W najbliższym czasie wykonawca przystąpi do prac na fragmencie jezdni i chodnika po stronie Collegium Minus UAM, dlatego konieczne jest od 16 lutego przekierowanie ruchu pojazdów z jezdni północnej ul. Św. Marcin na południową za pomocą tzw. przewiązki w torowisku tramwajowym na wysokości ul. Wieniawskiego - wyjaśniają PIM. - Oznacza to, że zmierzający w stronę ronda Kaponiera będą musieli przejechać przez torowisko na jezdnię południową, by w rejonie mostu Uniwersyteckiego wrócić na swój tor jazdy - dodają.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Tego samego dnia, a więc w najbliższy czwartek, z użytku wyłączony zostanie chodnik po północnej stronie ulicy Święty Marcin pomiędzy Wieniawskiego i mostem Uniwersyteckim. - Trasa dla pieszych zostanie tymczasowo przesunięta na północny tor tramwajowy. Dojazd i dojście do posesji zostaną zachowane.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
15.00 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro