Reklama
Reklama

Akcja łowców pedofilów w powiecie gnieźnieńskim. 46-latek "błagał dzieci o zdjęcia w samych majteczkach"

fot. Fundacja ECPU Polska: Łowcy Pedofili FB
fot. Fundacja ECPU Polska: Łowcy Pedofili FB

Fundacja ECPU Polska pojawiła się w Ruchocinku.

Jak opisują wolontariusze fundacji zajmującej się walką z pedofilami, w Ruchocinku zatrzymano 46-letniego Krzysztofa. - Pisał do 5 "wirtualnych dzieci". Bardzo ostrożny. Od razu prosił dziewczynki o dyskrecję: "wiesz, że nie powinienem z tobą pisać, to grozi więzieniem" - opisują wolontariusze.

- Wielbiciel dziecięcej bielizny. Błagał dzieci o zdjęcia w samych majteczkach oraz fotki ich piersi. Przekonywał, że 11, 12, 13-letnie dziewczynki chętnie wysyłają mu takie rzeczy. Prosił o zdjęcia z rozchylonymi nogami. Zademonstrował na zdjęciu jaką pozę mają przyjąć - dodają.

46-latek sam miał chętnie pokazywać się nago. - Fascynowały go piersi dzieci i ich włosy łonowe. Nakłaniał dziewczynki, by masowały swoje miejsca intymne. Uświadamiał je w jaki sposób mają się dotykać. Przesłał zdjęcie pornograficzne jako instrukcję masturbacji. Był bardzo ciekawy ich odczuć. Tłumaczył, co chłopak ma w majtkach. Pisał, że chętnie położy się obok dziecka i przyjedzie do niego jak będzie blisko.

W trakcie rozmów zaproponował 12-latce spotkanie zapraszając ją na lody. Pisał też, że będzie mogła sobie wybrać od niego prezent.

W akcji zatrzymania udział wzięli policjanci z Gniezna. Funkcjonariusze zajmują się sprawą.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Rekordowy wrzesień w Poznaniu pod względem pogody. I to nie jest dobra informacja
22℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
12.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro