Reklama

Policjanci pobili się na imprezie? Jeden trafił do szpitala, drugiego wyrzucono z pracy

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Mateusz Gawarecki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Mateusz Gawarecki

Do zdarzenia doszło w niedzielę pod Kaliszem.

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, w pod kaliskiej miejscowości w niedzielę odbywała się prywatna impreza, w trakcie której doszło do bójki dwóch mężczyzn. Szybko okazało się, że to policjanci pracujący razem w kaliskiej komendzie, a do tego w tym samym wydziale.

Majówka pełna atrakcji w DELI Parku! Dmuchańce, place zabaw, grillowanie, spotkania ze zwierzakami, zabawy i animacje dla dzieci, spacer po parku i w koronach drzew.
REKLAMA

Awantura miała być tak duża, że na miejscu interweniowała policja. Jeden z bijących się policjantów trafił do szpitala, a drugi został zatrzymany. Grozi mu do 5 lat więzienia za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna nie przyznaje się do winy i złożył wyjaśnienia. Początkowo go zawieszono w czynnościach służbowych, ale ostatecznie zapadła decyzja o dyscyplinarnym zwolnieniu go z pracy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
6.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro