Reklama
Reklama

Policja próbowała dostać się do kobiety, która wydobywała z siebie przeraźliwe odgłosy. Mundurowi byli przerażeni

Policjanci próbowali dostać się na strych do kobiety. | fot. Kadr z filmu, który został opublikowany na Facebooku
Policjanci próbowali dostać się na strych do kobiety. | fot. Kadr z filmu, który został opublikowany na Facebooku

Film z interwencji policyjnej pod Nowym Tomyślem od kilku dni krąży w sieci.

W Internecie zawrzało po tym, jak ktoś opublikował film, na którym widać przerażonych policjantów, próbowali dostać się na strych do kobiety. Wydobywała ona z siebie odgłosy przypominające te z filmu o egzorcyzmach. Internauci sugerowali, że kobietę coś opętało.

Słychać, jak przerażony policjant mówi pod nosem, że za taką pracę dostaje tylko pięć tysięcy złotych. Interwencja była niebezpieczna, ponieważ kobieta nie tylko wydobywała z siebie przeraźliwe odgłosy, ale również rzucała niebezpiecznymi przedmiotami w kierunku mundurowych.

Mundurowi próbowali kilka razy wejść do pomieszczania, gdzie przebywała kobieta, ale bezskutecznie. Jeden z członków rodziny kobiety próbował dotrzeć do niej poprzez wypowiadanie imienia jej córki.

Redakcji portalu "Poznań Nasze Miasto" udało się dotrzeć do informacji potwierdzającej autentyczność filmu. Wielkopolska policja potwierdza interwencję pod Nowym Tomyślem. Oficer prasowy M. Majewski w rozmowie z dziennikarzem "Poznań Nasze Miasto" powiedział, że sprawa jest delikatna, ponieważ dotyczy rodzinnej interwencji. Kobieta ostatecznie została przetransportowana do szpitala.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
54.67 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro