Reklama

Biuro Rzeczy Znalezionych wystawia kolejne przedmioty na sprzedaż. Tym razem to biżuteria i... kartki walentynkowe

fot. UM Poznań
fot. UM Poznań

Urzędnicy liczą na przedwalentynkowe zainteresowanie.

Sprzedaż ruszyła za pośrednictwem serwisu Allegro w poniedziałek. Przypomnijmy, że w grudniu Biuro Rzeczy Znalezionych sprzedawało zegarki, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Teraz kupić można m.in. srebrne bransoletki W.Kruk i Pandora, srebrne kolczyki czy bransoletkę Apart, a także sporo przedmiotów ze złota.

- Do sprzedaży trafiło również 1790 kartek walentynkowych. Można je kupić przez 10 dni, w pakietach po 10 szt., w formie "kup teraz". W przypadku braku chętnych oferta również zostanie ponowiona - zapowiadają urzędnicy. Kartki są nowe i stanowią najbardziej nietypowy przedmiot, który trafił do biura. Trafiły do niego w walizce i nikt się po nią nie zgłosił. - Walentynki już niedługo, więc mamy nadzieję, że nasze kartki zostaną kupione i przyniosą poznaniakom i poznaniankom wiele radości - mówi Natalia Nowak z Biura Rzeczy Znalezionych.

Na sprzedaż jest też ponownie 9 zegarków. To te przedmioty, które kupiono na ostatnich aukcjach, ale nabywcy ostatecznie zrezygnowali z ich zakupu.

Wszystkie przedmioty do kupienia można zobaczyć TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro