Reklama
Reklama

"Kto nie skacze ten za Legią" i poszycie dachu tramwaju z uszkodzeniami na 10 tysięcy złotych. Rozpoznajesz go?

fot. policja
fot. policja

O tym pasażerze pisaliśmy już w październiku.

31 października pisaliśmy o radosnych podskokach i waleniu pięścią w sufit poznańskiego tramwaju. Nagranie przedstawiające kibica Lecha Poznań prawdopodobnie wracającego z meczu Kolejorza z Rakowem Częstochowa trafiło na TikTok. Trwało kilkanaście sekund i niestety nie było w nim jedynie kibicowskich przyśpiewek. W trakcie podskakiwania i krzyczenia "Kto nie skacze ten za Legią" jeden z kibiców uderzał pięścią o sufit pojazdu, a ten popękał w kilku miejscach.

Teraz sprawca uszkodzeń jest poszukiwany przez policję. - Policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Północ zajmują się sprawą uszkodzenia poszycia sufitu tramwaju linii numer 10/2. Do zdarzenia doszło 30 października 2022 roku, kiedy tramwaj znajdował się na wysokości przystanku Wilczak. Straty wyceniono na ponad 10 000 zł. Policjanci ustalili, że związek z tym przestępstwem może mieć mężczyzna zarejestrowany na nagraniach z monitoringu - wyjaśnia Małgorzata Meloch z policji.

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Północ pod nr 47 77 145 01 (osoba prowadząca sprawę) lub dyżurnym jednostki pod numerem 47 77 146 11.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
8℃
Poziom opadów:
1.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro