Reklama
Reklama

Działali ponad 30 lat, właśnie się zamykają. "Dziękujemy Państwu za lojalność, poświęcenie, cenne wskazówki, optymizm i uśmiech"

fot. Specjał FB
fot. Specjał FB

Firma Specjał z Leszna przez wiele lat zyskała rzesze klientów.

- Szanowni Państwo, Z powodu likwidacji firmy Specjał, w imieniu swoim oraz wszystkich pracowników, chcielibyśmy podziękować Państwu za 30 lat współpracy. Dziękujemy Państwu za lojalność, poświęcenie, cenne wskazówki, optymizm i uśmiech, dzięki którym współpraca z Wami, była dla nas przyjemnością. Z pewnością będzie nam tego brakować. Osobiście jako właściciel pragnę również podziękować wszystkim pracownikom, dzięki którym firma mogła istnieć na rynku tyle lat - napisała w mediach społecznościowych Dorota Kaźmierczak, właścicielka firmy Specjał.

Jak przypomina portal elka.pl, Specjał był symbolem leszczyńskiej przedsiębiorczości. Zbigniew i Dorota Kaźmierczak zaczynali w 1992 roku od robienia jedzenia na zamówienia klientów. Następnie zapewniali catering nie tylko w indywidualnych domach, ale na dużych imprezach w regionie. Ich produkty trafiały też do sklepów. Otworzyli nawet własne Centrum Bankietowe. Tąpnięcie nastąpiło w trakcie pandemii, a także po śmierci Zbigniewa Kaźmierczaka w 2021 roku. Teraz zapadła decyzja o ostatecznym zamknięciu firmy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
3℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
4.71 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro