Reklama

Duża akcja służb na Opolskiej: mężczyzna, za którym była prowadzona obława uczestniczył w wypadku. Nie żyje

fot. sierż. sztab. Łukasz Kędziora / Wielkopolska Policja
fot. sierż. sztab. Łukasz Kędziora / Wielkopolska Policja

Wciąż trwają działania służb.

Dostaliśmy w tej sprawie sporo zgłoszeń. "Chyba coś się właśnie dzieje na Dębcu, przy pętli autobusowej. 10 radiowozów oraz nieoznakowane policyjne auta. Są też karetki. 'Szybcy' utknęli między dwoma zamkniętymi szlabanami, część porzuciła samochody i wybiegła w kierunku Opolskiej. Akcja jak z filmu" - pisze nasza Czytelniczka.

Policjanci potwierdzają. "W Poznaniu prowadzona była obława za mężczyzną podejrzanym o zabójstwo w innym województwie" - powiedział nam mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. Funkcjonariusze na razie nie informują o szczegółach tej akcji.

"Uciekinier jest jednym z uczestników wypadku, do jakiego doszło około godziny 20 na ulicy Opolskiej. Mężczyzna zginął w wyniku poniesionych obrażeń. Szczegółów zdarzenia na razie nie znamy" - dodaje rzecznik.

Według wstępnych informacji doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów. Kierowca drugiego auta, które zderzyło się z samochodem uciekiniera, trafił do szpitala.

Z utrudnieniami muszą się też liczyć pasażerowie MPK. Autobusy linii nr 149 oraz 175 skierowane objazdem : Jesionowa - Lotników 302. Dywizjonu Poznańskiego - Kołłątaja .Objazd w obu kierunkach .Autobusy omijają przystanki: 'Będzińska, - 'Sempołowskiej' i 'Cieszyńska n/ż' - czytamy w komunikacie MPK.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Część ostrzeżeń dla Wielkopolski odwołano!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
7.36 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro