Reklama
Reklama

Zgłaszał w ZDM dziury w drodze. Był zaskoczony reakcją pracowników. Kolejnego dnia dziury zniknęły

ZDJECIE ILUSTRACYJNE. | fot. "Autopiotrex" Auto Doradca / Facebook/Archiwum
ZDJECIE ILUSTRACYJNE. | fot. "Autopiotrex" Auto Doradca / Facebook/Archiwum

Czytelnik za pośrednictwem portalu epoznan.pl chciał podziękować ZDM.

Zwrócił się w tej sprawie do redakcji epoznan.pl - Chciałbym pochwalić ZDM w Poznaniu i podziękować za szybkie działanie w sprawie dziur w jezdni. Zgłaszałem kilkukrotnie uszkodzenia w jezdni znajdującej się w Poznaniu i jestem zaskoczony ich szybkim działaniem. Już na następny dzień uszkodzenie było usunięte!

Relacjonował Czytelnik i radził innym użytkownikom dróg, aby zamiast narzekać, zgłaszali ubytki w jezdniach bezpośrednio do ZDM - Zamiast narzekać że nasze miasto jest rozkopane, możemy także przyczynić się do poprawy jakości dróg dla naszego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa innych. po co mamy narażać się na kosztowne wydatki związane z naprawą zawieszenia, możemy zgłaszać to na adres mailowy: [email protected] lub 61 646 33 44. Zgłaszajmy takie i inne sprawy, bądźmy bezpieczni.

Zarządcy Dróg Miejskich w Poznaniu można zgłaszać nie tylko dziury w jezdni, również awarię sygnalizacji świetlnej, należy zadzwonić na numer całodobowej infolinii tel. 61 661 44 02, 661 44 46. Uszkodzenia studzienek kanalizacyjnych zgłosimy dzwonią na numer 61 647 72 20, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
11.86 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro