Reklama
Reklama

RONSON lubi Grunwald

Ronson Grunwaldzka 240
Ronson Grunwaldzka 240

Grunwaldzka 240 i Grunwald Między Drzewami to najnowsze projekty w portfolio RONSON Development, realizowane w stolicy Wielkopolski. Wcześniej deweloper zbudował w Poznaniu dwa osiedla - Młody Grunwald oraz Grunwald2, gdzie łącznie powstało ponad 660 mieszkań. Przedstawiciele Spółki podkreślają, że dzielnice takie jak Grunwald - tętniące życiem i prężnie się rozwijające - potrzebują nowych projektów, a RONSON z chęcią angażuje się w rozwijanie tkanki miejskiej takich okolic.

RONSON Development jest ogólnopolskim deweloperem, od ponad dwóch dekad aktywnym na polskim rynku nieruchomości, szczególnie w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Szczecinie. - W stolicy Wielkopolski jesteśmy obecni od 15 lat. Razem z naszym najnowszym projektem "Grunwald Między Drzewami" zbliżymy się do tysiąca wybudowanych mieszkań w tej części Poznania - mówi Boaz Haim, Prezes RONSON Development. Jak dodaje - Nieustannie rozbudowujemy nasze portfolio w Poznaniu, co jest naturalną odpowiedzią na rosnącą popularność naszych inwestycji. Jesteśmy dla naszych klientów stabilnym i bezpiecznym partnerem, budujemy w lubianych i cenionych lokalizacjach i mocno różnicujemy naszą ofertę.

Dodaje, że Spółka docenia potencjał dzielnicy - jej dynamiczny rozwój, szybki dojazd do centrum miasta, stale rozwijającą się siatkę połączeń komunikacji miejskiej, szerokie pasy zieleni oraz rozbudowaną bazę sportowo-rekreacyjną i handlowo-usługową.


Grunwaldzka 240 - styl życia

Grunwaldzka 240 jest kameralnym projektem. - W tej inwestycji mamy jedynie 68 mieszkań, o metrażach od 26 do 105 m2. Na obecnym etapie sprzedaży zostały nam tylko mieszkania 3-pokojowe. Ich funkcjonalny układ, duże loggie oraz balkony są ważnym atutem dla rodzin z dziećmi - mówi Karolina Bronszewska, członek Zarządu, Dyrektor Marketingu i Innowacji RONSON Development.

Projekty takie jak Grunwaldzka 240 idealnie wpisują się w miejski styl życia, głównie dzięki swojej prestiżowej lokalizacji. Dają komfort korzystania z dobrodziejstw miasta - dostęp do usług, rozrywki oraz przestrzeni rekreacyjnych, a dzięki dogodnej lokalizacji, ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Grunwaldzka 240 położona jest w bliskiej odległości od centrum biznesowego oraz stadionu Lecha Poznań. W okolicy znajduje się też popularny Las Marceliński i liczne ścieżki rowerowe. Tuż obok budynku znajduje się linia tramwajowa, co sprawia, że dojazd do centrum miasta zajmuje jedynie 12 minut.

Karolina Bronszewska podkreśla, że w każdym z realizowanych projektów realizowany jest standard RONSONA, co oznacza wykorzystanie rozwiązań ekologicznych oraz najwyższą jakość materiałów budowlanych. - W projekcie Grunwaldzka 240 postawiliśmy na wykorzystanie oświetlenia LED w częściach wspólnych i zaprojektowaliśmy zielony dach. Jego właściwości są nieocenione w mieście - filtrują powietrze, produkują tlen, a także pomagają ograniczyć zjawisko "miejskiej wyspy ciepła".

Grunwald Między Drzewami

Cechą wyróżniającą projekty RONSONA jest zieleń. - Zieleń gra pierwsze skrzypce w naszych inwestycjach, a Grunwald Między Drzewami nie bez powodu został tak nazwany. Zarówno od ulicy Babimojskiej, jak i Smardzewskiej, budynek otacza aleja drzew, a nasza inwestycja powstanie z poszanowaniem tego okazałego szpaleru - mówi Karolina Bronszewska.

Jak zaznacza, zgodnie ze standardem RONSONA - pioniera w zakresie wdrażania rozwiązań ekologicznych w projektach deweloperskich - w inwestycji zostaną zastosowane panele fotowoltaiczne dla zasilania części wspólnych, powstanie przestrzeń dla rowerów, a inwestor przewidział możliwość ładowania samochodów elektrycznych na terenie osiedla. - RONSON wspiera to, co bliskie naturze - podkreśla Karolina Bronszewska.

W projekcie powstanie jedynie 117 mieszkań, o metrażach od 36 do 80 m2. Inwestycja - zlokalizowana przy ulicy Smardzewskiej, od centrum miasta i autostrady będzie oddalona o jedyne 6 km, od lotniska 4 km, a od Stadionu Poznań jedynie o kilometr.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
6℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro