Reklama

Dębiec: kobieta chciała przepuścić pieszego na pasach, wtargnął do jej auta, odgryzł jej kawałek ucha i odjechał jej samochodem

Do zdarzenia doszło w tym rejonie | fot. Google Street View
Do zdarzenia doszło w tym rejonie | fot. Google Street View

Historia, która brzmi mało prawdopodobnie, wydarzyła się naprawdę.

O sprawie poinformował nas Czytelnik. - Czy to prawda, że na Wildzie został uszkodzony samochód? Wybita szyba przez obywatela Ukrainy. Osobą poszkodowaną była kobieta, której w czasie szarpaniny odgryzł ucho. Policja zna całą sprawę - napisał.

Marta Mróz z poznańskiej policji potwierdza, że około 2.00 w nocy z czwartku na piątek doszło do takiego zdarzenia na poznańskim Dębcu. - Policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę, który uszkodził kilka samochodów i napadł na kobietę - mówi. Potwierdza, że napastnik to 35-letni obywatel Ukrainy.

- Wiemy już, że uszkodził pięć samochodów. Kobietę zaatakował natomiast w rejonie skrzyżowania ulic Łozowej i Kasztanowej. Kobieta jechała citroenem i zatrzymała się przed pasami, by go przepuścić. Wtedy mężczyzna otworzył drzwi jej pojazdu, wtargnął do środka i odgryzł jej kawałek ucha - opisuje. Następnie miał wyrzucić kobietę z samochodu i nim odjechać.

- Daleko nie uciekł, bo wjechał w znak drogowy na ulicy 28 Czerwca 1956. Tam porzucił uszkodzony samochód i zaczął uciekać pieszo. Policjantom szybko udało się go namierzyć i zatrzymać - zaznacza Mróz.

Obecnie mężczyzna przebywa w szpitalu na obserwacji ze względu na swoje irracjonalne zachowanie. Policjanci cały czas pracują nad tą sprawą. - Jeśli mieszkańcy ulic Łozowej, Kasztanowej, Żurawinowej zauważyli uszkodzenia w swoich samochodach, powinni to zgłosić policjantom - kończy Mróz.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
15℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
10.66 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro