Reklama
Reklama

Przychodnia Podolany - oddział Pobiedziska z najlepszymi specjalistami

Szukasz profesjonalnej opieki medycznej w swoim mieście? Przychodnia Podolany - oddział Pobiedziska oferuje szeroki zakres usług medycznych dla całej rodziny. Zespół tamtejszej przychodni składa się z doświadczonych lekarzy specjalistów, którzy zadbają o zdrowie Twoje i Twojej rodziny.

Przychodnia blisko Ciebie

Nie musisz już dłużej jeździć do innych miejscowości, ani czekać w długich kolejkach na wizytę u lekarza - zapisz się do przychodni, która jest niedaleko Ciebie, bo na ul. Władysława Jagiełły 41 w Pobiedziskach. Już dziś skorzystaj z szybkiego i sprawnego procesu rejestracji. Przychodnia Podolany - oddział Pobiedziska jest dostępna dla wszystkich pacjentów, niezależnie od wieku. Wystarczy złożyć deklarację i wybrać swojego lekarza pierwszego kontaktu.

Nie czekaj dłużej i zapisz się do przychodni, która jest obok Ciebie już dziś. Zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie w profesjonalnej opiece medycznej w Szpitalu Podolany.

Najwyższej jakości specjaliści

W naszej przychodni pracują najlepsi lekarze specjaliści, którzy zapewnią Ci profesjonalną i skuteczną opiekę medyczną.

Bogusz Olszewski - lek. med.
Dr Lytvyn Viktoriia - felczer
Dr Magdalena Laska - lek. med.
Dr Aleksandra Marko - lek. med.
Dr Krzysztof Osten-Sacken - pediatra
Dr Maria Fritzkowska - pediatra

Wybór z myślą o Twoich dzieciach

Najlepszy pediatra dla Twojego dziecka? Przychodnia w Pobiedziskach jest idealnym miejscem dla Ciebie. Tamtejsza kadra lekarzy zapewni najlepszą opiekę dla Twojego dziecka. Zatrudnieni specjaliści są ciągle na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycyny i oferują najnowocześniejsze metody leczenia.

Przychodnia Podolany - oddział Pobiedziska jest przyjazna dla dzieci, a zarazem bezpieczna, co pozwala rodzicom czuć się spokojnie o swoje dziecko. Personel jest przyjazny i zawsze stara się, aby każde dziecko czuło się u tutaj komfortowo.

Nie czekaj, zapisz swoje dziecko do Przychodni w Pobiedziskach już dziś i zapewnij mu najlepszą opiekę medyczną. Czuwając nad zdrowiem Twojego dziecka, możesz być spokojny o jego przyszłość.

Nowoczesny sprzęt na miejscu

Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt medyczny i oferuje szeroki zakres usług, w tym badania diagnostyczne, leczenie chorób, konsultacje specjalistyczne. Przychodnia jest również wyposażona w nowoczesne laboratorium, co pozwala na szybkie wykonanie badań i uzyskanie wyników.

Otwarte jest w godzinach 8.00-10.30. Można wykonać tam odpłatnie dowolne badanie krwi.

Zapisz się do nowej przychodni.

Przychodnia Podolany - oddział Pobiedziska
ul. Władysława Jagiełły 41
62-010 Pobiedziska

poniedziałek - piątek, godz. 8.00 - 20.00
tel.: 609 244 421
e-mail: [email protected]

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.45 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro