Reklama
Reklama

Microsoft Office 2021 - gdzie kupić możemy klucz licencyjny w formie cyfrowej?

Pakiet biurowy to zbiór aplikacji o uniwersalnym zastosowaniu. Zaraz po systemie operacyjnym i programie antywirusowym, narzędzia te stanowią obowiązkowe wyposażenie każdego komputera bądź laptopa. Office 2021 to najnowsza wersja oprogramowania tego typu od firmy Microsoft. Gdzie kupić można legalny klucz licencyjny i w jakiej formie jest obecnie dystrybuowany?

Jakie oprogramowanie zainstalowane powinno być na komputerze lub laptopie?

Komputer to urządzenie wszechstronne, bez którego trudno jest nam sobie wyobrazić codzienne wykonywanie obowiązków w biurze. Niezależnie od branży, w jakiej przedsiębiorstwo działa, sprzęt tego typu bywa niezbędny. Oczywiście gości także w naszych domach, coraz częściej w formie laptopa o kompaktowej konstrukcji. Aby móc w pełni korzystać z możliwości urządzenia, koniecznie zainstalować na nim należy system operacyjny. Pod koniec 2021 roku firma Microsoft wprowadziła na rynek system najnowszą wersję systemową - Windows 11. Umożliwia on pełne sprawowanie kontroli nad sprzętem. Kolejnym, obowiązkowym oprogramowaniem jest pakiet biurowy, zawierający najpotrzebniejsze narzędzia, które doskonale sprawdzają się w obsłudze biura oraz w zaciszu domowym.

Microsoft Office 2021 to najnowsza propozycja od amerykańskiego producenta produktów technologicznych. Pakiet biurowy występuje w kilku wersjach - Professional, Home/Business oraz Home/Student. Wybór właściwego wariantu zależy od przeznaczenia oprogramowania, bowiem możemy być klientem indywidualnym bądź biznesowym. Najnowsza wersja narzędzi biurowych wprowadziła wiele zmian względem swoich poprzedników.

Klucz licencyjny w formie cyfrowej

Office 2021 jest w pełni dopasowany do aktualnych systemów operacyjnych urządzeń, jakie posiada użytkownik. Aplikacje pozwalają na współpracę w czasie rzeczywistym w programach tj. Word, Excel, PowerPoint czy OneNote. Dodatkowo zwiększone są także zabezpieczenia dzięki funkcjonalności Windows Hello w systemie operacyjnym Microsoft Windows 10.

Zakup pakietu biurowego Microsoft Office 2021 możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem sprawdzonego sprzedawcy - np. teamnet software. Użytkownik decydujący się na zakup narzędzi biurowych z wątpliwego źródła liczyć się musi z trudnościami w funkcjonowaniu pakietu, bowiem może on być pozbawiony wielu istotnych opcji.

Legalny klucz licencyjny to wygenerowana sekwencja cyfr oraz liter, wysyłana do klienta w formie cyfrowej za pośrednictwem skrzynki e-mail. Po wpisaniu jej w odpowiednie miejsce, użytkownik korzystać może z wszelkich funkcjonalności pakietu biurowego na zasadach licencji wieczystej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na drogach! Ostrzeżenie przed oblodzeniem także dla Poznania
4℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
28 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro