Reklama
Reklama

Oferta turnusów rehabilitacyjnych w Ośrodku Rehabilitacji Neurologicznej i Senioralnej NEUROPORT w Poznaniu

Ośrodek Rehabilitacji Neurologicznej i Senioralnej Neuroport to nowoczesny i komfortowy obiekt, który funkcjonuje w Poznaniu. Jest to jedyne tego typu miejsce w Wielkopolsce, gdzie podczas turnusów rehabilitacyjnych, oprócz klasycznej fizjoterapii, wykorzystuje się również innowacyjne urządzenia w zakresu robotyki. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem rehabilitacyjnym umożliwiającym reedukację chodu - Lokomat firmy Hokoma i nowoczesną robotyczną rehabilitację kończyny górnej - Armeo - firmy Hokoma, Bimeo, Music Glove, jak również rozwijamy rehabilitację w oparciu o sztuczną inteligencję i wirtualną rzeczywistość.

Zorganizowaliśmy ponad 500 indywidualnych turnusów rehabilitacyjnych. Nasi pacjenci najczęściej wybierają turnusy rehabilitacyjne po pobytach w szpitalu, a ponad 50% pacjentów przedłuża swój pobyt w Neuroporcie.

Najwyższej jakości, troskliwa opieka pielęgniarska i opiekuna medycznego sprzyjają szybkiemu i bezpiecznemu powrotowi do zdrowia.

Oferta Neuroportu skierowana jest dla pacjentów:
- po pobytach w szpitalu i po wykonanych zabiegach operacyjnych, urazach, wypadkach komunikacyjnych
- po zabiegach ortopedycznych wszczepienia endoprotezy i innych zabiegach ortopedycznych
- po udarach, chorobach neurologicznych
- pacjentów onkologicznych w trakcie i po radioterapii oraz wymagających specjalistycznej opieki i rehabilitacji
- dla seniorów wymagających rehabilitacji i opieki pielęgniarskiej.

Turnusy rehabilitacyjne organizowane są na zasadach komercyjnych. Cena zależy od stanu zdrowia i intensywności rehabilitacji i jest ustalana indywidualnie. Turnus rehabilitacyjny trwa 4 tygodnie. W Neuroporcie organizujemy następujące rodzaje turnusów:
- Neurologiczny
- Ortopedyczny
- Poszpitalny
- Senioralny

W trakcie turnusów rehabilitacyjnych pacjent otoczony jest kompleksową opieką lekarską, pielęgniarską, opiekuna medycznego i fizjoterapeuty. W Neuroporcie skupiamy się na rehabilitacji i przyjmujemy pacjentów, których stan umożliwia prowadzenie rehabilitacji, nie wymagających hospitalizacji. O przyjęciu do Neuroportu decyduje lekarz na podstawie formularza kwalifikacji. Ośrodek dysponuje komfortowymi i nowoczesnymi pokojami 2-osobowymi wyposażonymi w łóżka rehabilitacyjne. Cały budynek jest pozbawiony barier architektonicznych i wykonany z nowoczesnych materiałów sprzyjających rekonwalescencji i rehabilitacji.

Kontakt:
NEUROPORT Ośrodek Rehabilitacji Neurologicznej i Senioralnej
ul. Bojerowa 28, 60-480 Poznań
+48 500 490 590,
e-mail: [email protected]
www.neuroport.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na drogach! Ostrzeżenie przed oblodzeniem także dla Poznania
4℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
28 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro