Reklama
Reklama

Szkoły podstawowe D-P-M-R

Presja czasu, przeładowane programy, frustracje nauczycieli pozbawiają złudzeń, że publiczna edukacja dozna w szybkim tempie oczekiwanej przemiany. Czy zatem istnieje jakaś alternatywa dla Rodziców, którzy co roku o tej samej porze stają przed dylematem wyboru szkoły dla swoich dzieci?

Czy jest szkoła gdzie uczeń będzie rozwijać się w sposób dopasowany do swoich możliwości i zainteresowań? Szkoła, która da gwarancję, że wyposaży nasze dzieci w umiejętności i wiedzę adekwatną do nadchodzących zmian?

Nie sposób przecież nie zauważyć, że Świat dotarł do punktu zwrotnego w swojej historii. Obecnie przeżywamy rewolucję, która zmienia sposób naszego życia, porozumiewania się, myślenia i osiągania dobrobytu.

Po raz pierwszy w dziejach wszystko jest możliwe, ale jednocześnie pojawia się wiele nowych zadań, którym trzeba sprostać. Wybór edukacji to bez wątpienia jedno z nich.

Jak zatem znaleźć tą odpowiednią "edukację" i uniknąć rozczarowań opowiada psycholog Joanna Cydejko Cwojdzińska jednocześnie - dyrektor Szkół Niepublicznych Eureka w Poznaniu zapraszając do bycia D-P-M_R. w artykule " Co z tą szkołą ?" - kierunki rozwoju szkół Eureka 2023-2027. Zaprasza również na cykliczne zajęcia dla rodziców rozwijające kompetencje rodzicielskie. Warsztaty są bezpłatne dedykowane rodzicom dzieci (5-7 lat). Odbywają się w Szkole Podstawowej Eureka - Osiedle Przyjaźni 136 - Poznań. Terminarz i formularz zapisów na www.szkolaeureka.pl

Drzwi Otwarte - 18 lutego 2023 (zapisy przez formularz rekrutacyjny).

Zapraszam Cię do placówek, które łączą ludzi w kulturze dążenia do bycia D-P-M-R.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW wydłuża czas ostrzeżenia i podnosi stopień zagrożenia
1℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro