Reklama
Reklama

Sceny jak z horroru w Wielkopolsce. Mieszkańcy byli terroryzowani przez sąsiada

fot. wrzesnia.info.pl / screen YouTube
fot. wrzesnia.info.pl / screen YouTube

Mieszkańcy jednego z bloków we Wrześni przeżyli piekło.

O sprawie napisał portal wrzesnia.info.pl. Prześladowani mieszkańcy w obawie o swoje życie zamontowali w drzwiach wizjer z kamerą. Na nagraniach udostępnionych redakcji widać, jak przed drzwiami stoi zamaskowany mężczyzna. Jednego dnia uderza w drzwi młotkiem, a kolejnego - stoi przed drzwiami z długą pałką.

Prześladowani mieszkańcy opowiedzieli lokalnemu portalowi, że mężczyzna był groźny. Pisał na drzwiach, że ich zabije, atakował ich nożem, przebijał opony w ich aucie, a nawet rzucał różnymi przedmiotami w okna ich mieszkania.

Gehenna rodziny trwała ponad 3 lata. Ostatecznie we wrześniu ubiegłego roku zatrzymano mężczyznę podejrzanego o te czyny. To Daniel P., mieszkaniec tego samego osiedla. Z relacji TVP Info wynika, że rodzina nie znała wcześniej tego mężczyzny, nie doszło między nimi do żadnego konfliktu. Nie wiadomo więc, dlaczego właśnie tę rodzinę nękał. Daniel P. Ma spędzić rok za kratami - odwieszono mu bowiem wyrok za przestępstwo popełnione w przeszłości. W sprawie nękania sąsiadów usłyszał kilka zarzutów.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
22.79 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro