Reklama
Reklama

Morasko: kilka miesięcy utrudnień dla kierowców!

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. ZDM
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. ZDM

Będzie wprowadzana tymczasowa organizacja ruchu.

Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami wprowadzanymi w ramach inwestycji "Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ulicy Morasko, Obornicka, Chmurna, Śnieżna, Mroźna, Wietrzna i bocznej od Morasko".

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

W związku z budową sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ulicy Morasko będzie wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu. "W terminie od dnia 19.01.2023r. zamknięty zostanie jeden pas ruchu ul. Morasko - na odcinku od ul. Śnieżnej do ul. Wietrznej" - poinformowała Zofia Koszutska- Taciak , rzeczniczka Aquanetu.

"Będzie obowiązywał tam ruch wahadłowy, sterowany sygnalizacją świetlną. Prace będą sukcesywnie realizowane na całej długości ulicy Morsko (od przejazdu PKP do ul. Meteorytowej) - utrudnienia w tym rejonie prac potrwają do sierpnia 2023r." - dodaje.

Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu prac oraz o zwracanie uwagi na obowiązujące oznakowanie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW odwołał ostrzeżenie dla kilkunastu powiatów!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
61.53 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro