Reklama
Reklama

Akcja policji na Krzywoustego. Auto stojące na środku ulicy, a przy nim mężczyzna w kajdankach

fot. Czytelniczka
fot. Czytelniczka

Taki obrazek z okna oglądała Czytelniczka epoznan.pl.

- Zauważyłam, że stoi auto na środku drogi. Może porzucone, bo policja zagląda do środka auta przez szyby, ale z kimś też rozmawia kto stoi na chodniku - napisała do nas Anna. - Nagle kolejny policyjny pojazd, a ten stojący trzyma ręce w górze przy aucie i wokół policjanci. Kiedy podjechała laweta, zabrali go i założyli kajdanki - dodaje.

Szukasz nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, rodzinnej itp.? Skorzystaj z listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa lub porad prawnych dostępnych dla mieszkańców Poznania.
REKLAMA

Marta Mróz z poznańskiej policji potwierdza, że funkcjonariusze interweniowali w tym miejscu. - Doszło tam do kolizji dwóch samochodów, skody i opla - mówi. - Ponieważ kierowca jednego z pojazdów oddalił się przed naszym przybyciem, jego samochód został zabezpieczony i odholowany - dodaje.

I na tym akcja na miejscu mogłaby się skończyć, ale... w pewnym momencie przy policjantach pojawił się pijany, agresywny mężczyzna. - Nie miał związku z tą kolizją. Zaczął jednak utrudniać pracę policjantom. Na miejsce skierowano więc kolejny patrol, który zabrał tego człowieka do izby wytrzeźwień - tłumaczy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
34.41 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro