Reklama

Przywiozła do Szpitala Wojewódzkiego męża z udarem. "Nie znam danych tego anioła, ale chcę żeby wiedział, że uratował życie"

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Pogotowie Ratunkowe w Poznaniu / FB
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Pogotowie Ratunkowe w Poznaniu / FB

Kobiecie i jej mężowi pomógł sanitariusz, który jest kierowcą karetki.

Do zdarzenia doszło 19 grudnia. - Chciałabym podziękować sanitariuszowi, który jako jedyny pomógł mojej rodzinie pod szpitalem przy ul. Juraszów - napisała do epoznan.pl Joanna. - W godzinach wieczornych zawiozłam męża do szpitala z podejrzeniem udaru. Pod szpitalem nie miałyśmy z córką już siły pomóc mężowi wysiąść z samochodu. Choroba mocno postępowała. Gdyby nie ten Pan, nie wiem jakby się skończyło - dodaje.

Mężczyzna pomógł mężowi Joanny, ale niezwykle pomocna okazała się też kobieta pracująca w rejestracji. - Mąż przeszedł w tempie ekspresowym przez wszystkie etapy rejestracji i została w porę udzielona mu pomoc. Niestety nie znam danych tego anioła, ale chcę żeby wiedział, że uratował Pan życie męża, a także naszą rodzinę, za co jestem wdzięczna. Nawet brak mi słów żeby powiedzieć jak bardzo. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego gratuluję takich pracowników - podkreśla Joanna Przybysz.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Część ostrzeżeń dla Wielkopolski odwołano!
22℃
14℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
8.08 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro