Reklama
Reklama

Awantura sąsiadów zakończona pobiciem metalową pałką

Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

W gminie Kaźmierz.

A wszystko miało miejsce 1 stycznia. Około 22.00 policjantów wezwano w związku z pobiciem mężczyzny. - Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, iż najprawdopodobniej z powodu trwającego konfliktu sąsiedzkiego, 32-letni mieszkaniec gminy Kaźmierz pobił swojego 34-letniego sąsiada. 32-latek miał do tego użyć metalowej rurki. Pokrzywdzony z uwagi na doznane obrażenia został przetransportowany przez karetkę do szpitala - wyjaśnia Sandra Chuda z szamotulskiej policji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Sprawca został zatrzymany. Po zebraniu materiału dowodowego postawiono mu zarzuty spowodowania średniego uszczerbku na zdrowiu oraz narażenia 34-latka na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

- Prokurator zastosował wobec mężczyzny wolnościowe środki zapobiegawcze w postaci dozoru, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego i zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonym - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
49.33 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro